MHP SEÇİM BÜROSU AÇILDI

6 Şubat 2014
MHP SEÇİM BÜROSU AÇILDI için yorumlar kapalı
1.427 kez görüntülendi.

MHP SEÇİM BÜROSU AÇILDI

Milliyetçi Hareket Partisi Milas İlçe Teşkilatı Şeçim Bürosu açılışı büyük bir coşku ve katılımda gerçekleştirildi.

Menteşe Caddesi Kapalı Dolmuş Durağı yanında oluşturulan MHP seçim bürosunun resmi açılışına MHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdoğan, MHP Milas Belediye Başkan Adayı Sedat Zencir, MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz ve yönetimi, MHP Milas İl Başkanı Murat Yıldırım, oda başkanları, muhtarlar ve çok sayıda partili katıldı.

Kurban kesimiyle başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Milas İlçe Teşkilatı Şeçim Bürosu açılışında saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasının ardından ilk konuşmayı MHP Milas Belediye Başkan adayı Sedat Zencir yaptı.

İlçemizin trafik, otopark, alt yapı, hâl ve tarımsal ürünler borsası gibi birçok eksiğinin bulunduğunu söyleyerek konuşmasına başlayan Zencir; “Biz marka ve model bir ilçe yaratmak için yola çıktık. Biz yarışa değil hizmete talip olduk. Onun için seçime kadar siyaset, seçimden sonra herkese hizmet anlayışıyla yola çıktık. Biz gelecek seçimleri değil, gelecek gençlere ve nesilleri düşünerek 50 yıl ilerisini planlamak için yola çıktık. A veya B partisinin adaylarının dediği gibi Milas Belediyesi’ne parti bayrağını değil, Türk Bayrağını çekmek için yola çıktık. Allah bize bu seçimlerde başarıyı nasip ederse, her yıl kalıcı bir eser bırakmaya çalışacağız” dedi.

Milas için yapmayı planladığı projelerinden de bahseden MHP Milas Belediye Başkan adayı Sedat Zencir, ilçemizin değerleri olan Milas halısı, zeytin ve zeytinyağı gibi ürünleriyle ilgili çalışmalar yapacaklarını belirterek, ilçemize olimpik bir spor salonu, otopark, hâl, yaşlılar ve kimsesizler için bakım ve huzurevi yapmayı düşündüklerini ifade etti.

Zencir’in konuşmasının ardından mikrofona davet edilen MHP Milas İlçe Başkanı Murat Yıldırım ise şunları söyledi:

“Bu gün burada, sadece bir yerel seçim için büro açmıyoruz. Allah’ın izniyle Milas’ın, Muğla’nın parlayan yıldız olabilmesi için besmele çekiyoruz. Umut ediyorum ki, bu seçim büromuz, ziyaretçilerini aydınlatacak, sorularını cevaplayacak, kaygılarını giderecek ve adaylarımızın yaraya merhem, derde derman olabileceklerinin dili olacaktır. Milaslılar hizmeti aramaya çıkmayacaklar. Harçlar altında ezilmeyecek, ruhsat için, imza için kapı kapı dolaşmayacak, halka hizmet düsturunun somut ifadesi bir başkan ve meclisi bulacaklardır. Geçenlerde de dediğim gibi: Biz Hakimül Milsaeyn Değil Hademül Milaseyn (Milas’ın efendisi değil Milas’ın hademesi) olmaya talip olduk. Allah’ın izniyle şahsi ve teşkilat olarak niyet ve çabamız bunun içindir. Hayırlı ve uğurlu olsun.”

İlçe Başkanı Murat Yıldırım’ın ardından kürsüye gelen İl Başkanı Mehmet Korkmaz kısa bir konuşma yaparak, “Bu yolsuzluklara, hırsızlıklara, yandaş geçinenlere karşı bir ve diri olalım. Sandıklara sahip çıkalım” dedi.

Son konuşmayı gerçekleştiren MHP Muğla Milletvekili ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdoğan da konuşmasında şunlara vurgu yaptı: “Bir de bu ödenekler ayakkabı kutularına doldurulursa kutuya sığmayıp dışarıda kalan paralar hizmet götürmeye yetmeyecektir. O yüzden işi ehline emaneti emin ellere teslim ediniz. Biz Muğla’yı da Milas’ı da birileri gibi paylaşılacak bir miras olarak değil bir emanet olarak görüyoruz. O yüzden diyoruz ki “Söz senin karar senin. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır”

Açılış törenine gelen misafirlere lokma ikramı da yapılırken, törenin sonunda CHP’den ayrılarak MHP’ye geçen 5 kişiye rozetleri takıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Milas İlçe Teşkilatı Şeçim Bürosu açılış kurdelesi MHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdoğan, MHP Milas Belediye Başkan Adayı Sedat Zencir, MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz ve MHP Milas İl Başkanı Murat Yıldırım tarafından kesildi.

 

DSC_0125 DSC_0141 DSC_0153 DSC_0168 DSC_0180 DSC_0193 DSC_0214 DSC_0224 DSC_0234

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.