Çalınan 2 motosiklet 8 saat içinde bulundu

Milas’ta çalınan iki adet motosiklet, bir bekçinin dikkati ve polisin çalışmasıyla 8 saat içinde bulundu. Tespit edilen motosiklet hırsızlarının yakalanması için çalışma başlatılırken, bulunan iki motosiklet de sahiplerine teslim edildi.

20200401_calinti_manset.jpg

Milas’ta bugün sabah erken saatlerde Aydınlıkevler Mahallesi’nde iki adet plakasız motosikletin hızla uzaklaştığını gören bir çarşı ve mahalle bekçisi, Milas Emniyet Müdürlüğü’ne motosikletlerin çalıntı olabileceğini bildirdi. Bekçinin ihbarı üzerine harekete geçen Milas Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, iki motosikletin hızla ilerlediği mahallede geniş kapsamlı araştırma başlattı.

MOTOSİKLETLERİ BIRAKIP DAĞLIK ALANA KAÇTILAR

Hırsızlık şüphelileri, polisin takibi üzerine iki motosikleti de bırakarak kayıplara karıştı. Bu sırada plakaları sökülen iki motosiklete de el koyan polis, motosikletleri çaldığı öne sürülen şüphelilerin S.T. ve U.T. olduğunu tespit ederek, şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

ÇALINTI MOTOSİKLETLER 8 SAAT İÇİNDE BULUNDU

Plakası sökülen motosikletleri inceleyen polis ekipleri, iki ayrı vatandaşa ait olan motosikletlerin dün gece yarısı ilçeye bağlı Ören Mahallesi’nden çalındığını tespit etti. Çalındıktan 8 saat sonra bir bekçinin dikkati ve polisin çalışmasıyla bulunan motosikletler, sahiplerine teslim edildi.

Motosikletinin bulunmasıyla büyük bir mutluluk yaşayan iki vatandaş, dikkatli davranarak motosikletlerin bulunmasını sağlayan bekçiye ve polis ekiplerine teşekkür etti.  

Related Articles

d1391c5b14123.gif