4’ÜNCÜ KATTAN DÜŞEN ÇOCUK HAYATINI KAYBETTİ…

Yazı boyutu:
eskiweb/4uncu-kattan-dusen-c-4cc4a37c26e1fbe1ff6d.jpg

İlçemizde 4’üncü kattan beton zemine düşen 4 yaşındaki bir çocuk hayatını kaybetti…

Şevketiye Mahallesi Manolya Caddesi’nde bulunan bir apartmanın 4’üncü katında oturan Fidan ve Hüseyin Gümüş çiftinin, 4 yaşındaki çocuğu Hanife Cemre evlerinin balkonundan apartmanın bahçesindeki beton zemine düştü.

Çevrede bulunanların ihbarı üzerine olay yerine gelen 112 sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından İzan Özel Sağlık Hastanesi’ne kaldırılan ve daha sonra ise 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’ne sevk edilen Hanife Cemre, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Müdahale şansımız olmadı…

Araçlarıyla yoldan geçtikleri sırada çocuğun düştüğünü fark ettiklerini belirten Gürsoy Doğan, “Yardım için koştuk ama durumu çok kötü gözüküyordu. Hiçbir şekilde müdahale şansımız olmadı. Ambulansı aradık yaklaşık 10 dakika sonra gelebildi. İlk önce İzan Özel Sağlık Hastanesi’ne kaldırıldı, oradan da devlet hastanesine sevk edildi fakat kurtaramadılar” dedi.

Bir anlık dalgınlık…

Çocuğun annesinin ve babasının bulunmadığını, babaannesi Hanife Gümüş’ün evde olduğu sırada olayın gerçekleştiğini belirten Doğan, “Her şey biranda olmuş. Bir anlık dalgınlıkla olmuş” dedi.

Yakınları hastaneye akın etti…

Olayı duyan aile yakınları devlet hastanesine akın etti. Minik Hanife Cemre’nin ölümü apartman sakinlerini ve tanıyanlarını derinden sarstı.

Related Articles