Ali Rıza Purma hayatını kaybetti

Uzun süredir akciğere bağlı sağlık sorunları nedeniyle yaşam mücadelesi veren Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği kurucu üyesi Ali Rıza Purma, doktorların tüm müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi. Purma'nın ölümü spor camiasında ve Milas'ta büyük bir üzüntü yaşattı.

20200729_ali_riza_purma_manset_4b030.jpg

Geçtiğimiz günlerde Bodrum Acıbadem Hastanesi’nde yoğun bakıma kaldırılan Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği kurucu üyesi Ali Rıza Purma, bugün sabaha karşı hayatını kaybetti.

Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mustafa Sezgin’in Yeni Milasspor Kulüp Başkanlığı yaptığı dönemde kulüp müdürü olarak da görev yapan, Yeni Milasspor Kulübü’nün yönetim kademesi içersinde de yer alan, Yeni Milasspor camiası ve taraftarlarınca çok sevilen Ali Rıza Purma’nın ölümü Milas’ta büyük bir üzüntü yaşattı.  

2016 yılından beri rahatsızlığı bulunan, 1945 doğumlu, 75 yaşındaki Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Kurucu Üyesi Ali Rıza Purma’nın naaşı bugün Akkent'teki evinden helallik alındıktan sonra, ikindi namazına müteakip Milas Şehir Mezarlığı'nda kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

Radyo Gözlem, Ajans Gözlem, Gazete Güney Ege, Habermilas.com internet haber portalı olarak; Ali Rıza Purma’ya Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine, Yeni Milasspor ve spor camiasına başsağlığı dileriz.

20200729_ali_riza_purma_776d1.jpg

 

Related Articles