Çiftçi Malları Koruma bekçisi hayatını kaybetti

Milas Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı’nda uzun yıllar koruma bekçisi olarak görev yaptıktan sonra emekli olan Ercan Kalınağıl geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

20200626_vefat_9278f.jpg

Uzun yıllar Milas Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı’nda koruma bekçisi olarak çalışan, Milaslılar ve çiftçiler tarafından sevilen Ercan Kalınağıl’ın kalp krizi sonucu vefat etmesi ilçede büyük üzüntüyle karşılandı.

Milas Çiftçi Malları Koruma Başkanı, Ahmet Çavuş-Hayıtlı Mahalle Muhtarı Ayhan Demirçivi, Ercan Kalınağıl’ın vefatı üzerene yaptığı açıklamada; “Milas Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı’ndan emekli koruma bekçimiz Ercan Kalınağıl, geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Uzun yıllar Milas bölgesinde bekçilik yapan emekli personelimiz halk ve çiftçiler tarafından sevilen birisiydi. Ani çlümü çiftçi camiasını ve mahalle halkını derinden üzmüştür. Merhuma Allah’tan rahmet, sevenlerine sabır diliyoruz” diye konuştu.

Geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Ercan Kalınağıl, 24 Haziran 2020 Çarşamba günü düzenlenen cenaze töreniyle Milas Asri Mezarlığı’na defnedildi.

Related Articles