Esnaf ve sanatkarları korumalıyız

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu Başkanı aynı zamanda Türkiye Bakkallar ve Bayileri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Bendevi Palandöken ve Aydın Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birlik Başkanı Selahattin Çetindoğan,  Milas Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı aynı zamanda Türkiye Bakkallar ve Bayileri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Özay Sabancıyı makamında ziyaret etti. 2019'un değerlendirildiği ziyarette gündem, esnaf ve sanatkarların korunması için yapılması gerekenler oldu.

20200208_esnaf_manset.jpg

Ziyarette, esnaf ve sanatkarlar açısından 2019 yılı değerlendirmesi yapıldı. Sıkıntılı bir dönemden çıkıldığına dikkat çekilen değerlendirmede, gelecek için yapılması gerekenler masaya yatırıldı.

Ardından Milas’taki esnaflar ziyaret edildi ve sorunları dinlendi.

2020 yılı ve sonrası için esnaf ve sanatkarları korumak, geliştirmek adına neler yapılabilir gibi konular üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

Milas Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı aynı zamanda Türkiye Bakkallar ve Bayileri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Özay Sabancıyı, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu Başkanı aynı zamanda Türkiye Bakkallar ve Bayileri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Bendevi Palandöken ve Aydın Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birlik Başkanı Selahattin Çetindoğan’a ziyaretlerinden ötürü esnaf ve sanatkarlar adına teşekkür ederek ziyaret anısına hediye takdim etti.

9.jpg

8.jpg

7.jpg

6.jpg

5.jpg

 

 

1.jpg

10.jpg

 

 

Related Articles

d1391c5b14123.gif