FAKIBABA VE BAYRAKTAR MİLAS’A GELİYOR…

eskiweb/fakibaba-ve-bayrakta-776fcc9fbdf17f6d063f.jpg

Türkiye Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan ‘Milas Tarım Fuarı’na katılmak üzere Milas’a geliyor…

Her yıl Milas’ta çok geniş bir firma katılımı ve benzerleri arasında rekor ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin önde gelen fuarları arasına adını yazdıran ‘Milas Güney Ege 9. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’ bu yıl 8 - 11 Mart tarihleri arasında düzenlenecek. 8 Mart Perşembe günü saat 11’de fuarın açılış törenine katılmak üzere Milas’a gelecek olan Türkiye Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan ‘Milas Güney Ege 9. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın açılışını gerçekleştirecekler.

Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı tarafından yapılan açıklamada, 8 - 11 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan ‘Milas Güney Ege 9. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na tüm halkımız davet edildi.

Related Articles

d1391c5b14123.gif