Fatma Atıcı son yolculuğuna uğurlandı

Milas'ta kalp krizi sonucu 38 yaşında hayatını kaybeden 2 çocuk annesi Fatma Atıcı, düzenlenen cenaze töreninin ardından gözyaşlarıyla toprağa verildi.

20200728_cenaze_toreni_manset_0f94f.jpg

Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı’nın yeğeni Milas Ziraat Odası Meclis Üyesi Mustafa Atıcı’nın eşi Fatma Atıcı, dün Savran Mahallesi’ndeki evinde fenalaştı. Hastaneye getirilen Fatma Atıcı, doktorların tüm müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi.

Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden, 38 yaşında iki çocuk annesi Fatma Atıcı’nın ölümü büyük bir üzüntü yaşattı.

Fatma Atıcı için bugün saat 10.00’da Savran Mahallesi’nde cenaze töreni düzenlendi.

Törene; Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Meclis Üyeleri, Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, Milas Süt Birliği Muhasip Üyesi Mustafa Güder, Milas Süt Birliği Genel Müdürü Soner Güney, Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal, siyasi parti temsilcileri, STK ve Oda Başkanları, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, MİZO Meclis üyeleri ve personeli, Atıcı ve Göncü ailesi ve yakınları, muhtarlar katıldı.  

Fatma Atıcı, kılınan cenaze namazının ardından Savran Mahalle Mezarlığı’na defnedildi.

Atıcı ve Göncü aileleri, cenaze töreninin ardından başsağlığı dileklerini kabul etti.

Radyo Gözlem, Ajans Gözlem, Gazete Güney Ege, Habermilas.com internet haber portalı olarak; Fatma Atıcı’ya Allah’tan rahmet, Atıcı ve Göncü ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

20200728_cenaze_toreni_2_b1f41.jpg

20200728_cenaze_toreni_4_b19fa.jpg

20200728_cenaze_toreni_3_d74f1.jpg

Related Articles