Güpegündüz kasayı boşalttı!

Milas-Bodrum karayolundaki hediyelik eşya dükkanına giren bir kişi, kasadaki tüm parayı çaldı.20200319_hirsiz_manset.jpg

Milas’a bağlı Dörttepe Mahallesi’nde Milas-Bodrum karayolu kenarında faaliyet gösteren bir hediyelik eşya dükkanına gündüz saatlerinde gelen kimliği belirsiz bir şüpheli, işyeri sahiplerinin depoda çalıştığı sırada kasaya yöneldi.  Kasada bulunan 1000 TL ve 300 Dolar parayı alan şahıs, işletmeden uzaklaştı. Kasaya geldiğinde büyük bir şok yaşayan işyeri sahibi Ersin Mısırlı, “Yan tarafta depoda biz çalışırken hırsızın geldiğini fark etmedik. Zaten direk içeri giriyor, kasadan parayı alıp çıkması 10 saniye sürüyor. Müşteri geldi daha sonra kasanın açık olduğunu gördük hemen jandarmaya haber verdik” dedi. 

Öte yandan hırsızlık anı saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Sırt çantalı, siyah giyimli olduğu görülen şahıs, rahat bir şekilde dükkana giriyor. Saniyeler içerisinde kasaya yönelen şahıs, kasayı açıp paraları alıp dükkandan çıkıyor. Hırsız çıkarken etrafını kolaçan etmeyi de ihmal etmiyor. Görüntülerde şahsın dükkandan çıktıktan sonra, yolun karşısına geçtiği görülüyor. 

Jandarma ekipleri şahsın yakalanması için çalışma başlattı. 

Kaynak: https://kenttv.net/

Related Articles

d1391c5b14123.gif