Mehmet öğretmen hayatını kaybetti

Milas Fatih İlköğretim Okulu’nda Rehber Öğretmeni olarak görev yapan Mehmet Acar, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti. Milas’ın sevilen simalarından olan Acar’ın naaşı, yarın saat 11.00’de Kemikler Mahalle Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

20200622_mehmet_ogretmen_manset_8c408.jpg

Milas Fatih İlköğretim Okulu Rehber Öğretmeni Mehmet Acar (50), 18 yıl önce yakalandığı kanser rahatsızlığı sebebiyle tedavi görüyordu. Yaşam tarzı ve sportif kişiliğiyle ilçenin sevilen simalarından olan Acar, bugün evinde yaşamını yitirdi. Kanserle olan mücadelesiyle birçok hastaya umut olan Acar’ın ani ölümü, Milas’ta sevenlerinde ve milli eğitim camiasında büyük bir üzüntü yaşattı.

50 yaşında yaşamını yitiren Acar’ın naaşı, 23 Haziran Salı günü saat 10.00’da İsmetpaşa Mahallesi Sodra Doğakent Evleri A Tipi Villalar No:13 adresindeki evinden alınarak, saat 11.00’de Kemikler Köy Mezarlığı’nda kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir.

BAŞSAĞLIĞI

Radyo Gözlem, Ajans Gözlem, Gazete Güney Ege, Habermilas.com internet haber portalı olarak,

Dörttepe Mahallesi’nden Merhum Hüseyin Acar’ın ve Arzu Acar’ın oğlu, Öğretmen Naime Acar’ın eşi, Arzu Sanem Acar ve Gizem Name Acar’ın babası, Öğretmen Derya Acar Aktaş’ın ağabeyi, emekli öğretmen Halil Acar, Uğur Acar, Ali Acar, Müdaver Acar, Yurdanur Acar’ın kardeşi,  Gazeteci Volkan Yıldız’ın dayısı Mehmet Acar’a Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Related Articles

d1391c5b14123.gif