Milas Belediyespor'da imzalar atıldı

Türkiye 1. Lig Erkekler Voleybol Ligi’nde Muğla'yı başarıyla temsil eden Milas Belediyespor kadrosunu tamamen yeniledi.

20200722_belediye_imzailk_da1f6.jpg

2019-2020 sezonunda ligi ilk sırada bitirerek Efeler Ligi yarı final grup maçlarına katılma hakkını elde eden Milas Belediyespor, oynadığı play off maçlarında Efeler Ligi kapısından geri döndü. Bu yıl işi daha sıkı tutan ve Efeler Ligi’ni hedefleyen Milas Belediyespor kadrosunu yenileyerek, genç ve güçlü isimleri transfer etti. Yeni sporcular imzayı Milas Belediye Başkanı ve aynı zamanda Kulüp Başkanı Muhammet Tokat’ın makam odasında attılar.

İlk olarak takımı uzun yıllardır çalıştıran Osman Çakıray ve Sefa koşar ile tekrar anlaşılırken yeni sporcular Kulüp Başkanı Muhammet Tokat’a tanıtıldı.

“Milas Belediyespor ailesine hoş geldiniz” diyerek sözlerine başlayan Başkan Muhammet Tokat; “Geçen yılki kadromuzdan sadece 2 arkadaşımız kaldı, diğerleri yeni transferlerimiz. Ülkemizi ve Dünya’yı etkisine alan pandemi nedeniyle süreç nereye gidecek tam belli olmasa da diğer rakiplerimizden geri kalmama adına bireysel çalışmalarımıza başlayacağız.

20200722_belediye_imza_15da9.jpg

Herkesin takip ettiği bir kulübüz.

Geçen yıl başarılı bir yıl geçirmiş olsak da Efeler Ligi hedefimize ulaşamadık. Gönlümüzden geçen diğer birçok şeyi başardık. Voleybol camiası içerisinde saygın bir yer edindik ve herkesin takip ettiği bir kulübüz. Yöneticilerimiz ve teknik heyetimizle iyi voleybol oynamak ve hatasız kazasız ligi tamamlamak bizler için önemli olduğunu konuştuk. Yetenek ve özveri konusunda elinizden geleni yerine getirmeniz bizler için, voleybol açısından en önemli kazançlardan bir tanesidir.

Hiçbir takım Milas’ı kolay bir deplasman olarak görmeyecek.

Yola çıkarken söylediğimiz bir söz vardı. Hiçbir takım Milas’ı kolay bir deplasman olarak görmeyecek. Burası voleybolu, seyircisi ve voleybol kültürü açısından her zaman dikkate alınan ve çekinilerek gelinen bir deplasman olacak diye hedeflerimiz vardı ve bunların hepsi gerçekleşti. Bunların hepsi yönetici, teknik ekip ve oyuncularımızın sayesinde oldu” dedi.

20200722_belediye_imza1_0eaa0.jpg

Bu sene başarılı olursak daha çok sevineceğim

“Bu sene başarılı olursak daha çok mutlu olacağım” diyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Kendisine yatırım yaparak önünü açacak ve istikbali açısından burayı sıçrama tahtası olarak kullanacak birçok genç kardeşimizi transfer ettik. Önemli olan onların voleybol geleceklerine vesile olmak” dedi.

Pandemi sebebiyle liglerin ne olacağını bilmediklerinin altını çizen Başkan Tokat; “Gruplar, fikstür henüz belli değil. Bu yıl birçok takım kadrosunu güçlendirdi. Biz de yakalamış olduğumuz standardı hiçbir zaman aşağı düşürmeden bu seneyi de başarıyla tamamlayıp Efeler Ligi hedefimizi yakalamak istiyoruz. Hepimize yeni sezonun hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

20200722_belediye_imza2_b8113.jpg

Takım Kaptanı Görkem Yazgan; “Milas Belediyespor formasını giymekten mutluyuz”

Milas Belediyespor Kulübü Büyük Erkekler Voleybol Takımı Kaptanı Görkem Yazgan sporcu arkadaşları adına bir konuşma yaparak, 2020-2021 sezonunda Milas Belediyespor formasını giymekten dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Yeni sezonda lig mücadelelerinde Milaslı voleybolseverlere başarılı bir takım izleteceklerini belirten takım kaptanı Görkem Yazgan, 2 hafta önce antrenmanlara başladıklarını vurgulayarak, tempolarını hergeçen gün arttıracaklarını söyledi.

Liglerin başlamasını bekliyoruz diyen Kaptan Görkem Yazgan, Milas Belediyespor adına başarılı bir sezon temennisinde bulundu.

Milas Belediyespor Voleybol Takımı

Görkem Yazgan-Pasör- Takım Kaptanı

Oynadığı Takımlar: Fenerbahçe Alt Yapısı, MEF Okulları Süper Lig, Düzce Belediyespor 1. Lig, Kahramanmaraşspor 1.lig, Beşiktaş Süper Lig, Solhanspor 1.lig, Milas Belediyespor, Cizre Belediyespor.

Mehmet Ali Can Doğan –Smaçör

Oynadığı Takımlar: Hollanda Dynamo Apeldoom 1.Lig, Milas Belediyespor Alt Yapısı Milas Belediyespor, Arkas, Saint-Joseph, Gümüşhane Torul, Solhanspor.

Onur İrteni- Orta Oyuncu-1998 doğumlu.

Oynadığı Takımlar: Tofaşspor, İnegöl Belediyespor, Şiran Akademi.

Burak Eser-Pasör-1999 doğumlu.

Oynadığı Takımlar: İstanbul BBSK, Akkuş Belediyespor, İnegöl Belediyespor.

Selçuk Karakoyun-Orta Oyuncu-1998 doğumlu.

Oynadığı Takımlar: Ziraat Bankası, Seydişehir Belediyespor, Gümüşhane Torulspor, Akkuş Belediyespor.

Samet Akyıldız-2000 doğumlu.

Oynadığı Takımlar: İstanbul Büyükşehir Belediyespor Alt yapısı.

Enes Güç- Smaçör-2000 doğumlu.

Oynadığı Takımlar: Halk Bankası Alt Yapısı, Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Akkuş Belediyespor, Şiran Akademispor.

Andaç Kapan-Smaçör

Oynadığı Takımlar: Arkasspor, Ziraat Bankası, Konak Belediyespor, Maliye Milli Piyango, Tokat Belediyespor, Konya Belediyespor, Altekma, Hatay Solhanspor.

Taha Sabah-Smaçör- 1994 doğumlu.

Oynadığı Takımlar: Tarsus Amerikan Koleji Alt Yapısı, Çankaya Belediyespor, Afyon Belediyespor, Altekma, Bigadiç Belediyespor, MSK Urfaspor, Tokat Belediyespor, Akkuş Belediyespor, Haliliye Belediyespor.

Oktay Tetik- Libero-1996 doğumlu.

Oynadığı Takımlar: Geçen Sezon Milas Belediyespor formasını giydi. İnegöl Belediyespor Alt Yapısı, Solhanspor, Niksar Belediyespor.

Batuhan Karaca- Orta Oyuncu-1999 doğumlu.

Oynadığı Takımlar: Geçen sezon Milas Belediyespor formasını giydi. Galatasaray, Balspor.

Ali Cebeci- Köşe Oyuncusu-2000 doğumlu.

Oynadığı Takımlar: Konya Büyükşehir Belediyespor.

Alt Yapı Sporcular: Emirhan Kök-2002 doğumlu. Mert Mutlu 2002 doğumlu  orta oyuncu.

20200722_belediye_imza3_a0c6b.jpg

Related Articles

d1391c5b14123.gif