MİLASLI ÖĞRENCİNİN BÜYÜK BAŞARISI…

eskiweb/milasli-ogrencinin-b-a4fd0cec2f0e0d559316.jpg

Özge Koleji öğrencisi Kerem Öncer, ASSİST Bursu kazanarak Amerika'da bir yıl süre ile eğitim görme hakkı kazandı... Türkiye de bu bursu kazanan 4 isimden biri olan Kerem Öncer, ilçemizi gururlandırdı…

Özge Koleji öğrencisi Kerem Öncer, değeri 60.000 $ olan ASSİST Bursu sayesinde Amerika'da bir yıl boyunca İngilizce eğitim programına katılacak.

Özge Koleji Kurucusu Melda Haktanır, Okul Müdürü ve İngilizce Öğretmenleri ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Kaymakamı Eren Arslan ve Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre'yi ziyaret eden Kerem Öncer, başarısından dolayı hediyelerle takdir edildi.

Amerika'da İngilizce eğitim programı olan Assist Bursluluk Programı, 50 yılı aşkın senedir devam eden, 52 ülkeden öğrenci kabul eden bir program. Türkiye’den başvuran öğrenciler arasından ise her sene 4 tam burslu öğrenci kontenjanı bulunan Assist Bursluluk Programı, tam burslu öğrencilerine, toplam değeri 60.000 $ olan burs veriyor. Assist bursuna hak kazanmak isteyen öğrencilerin yüksek derecede rekabet isteyen bir süreçten geçmeleri gerekiyor.

Özge Koleji öğrencisi Kerem Öncer kazandığı bu burs sayesinde Bush ve Kennedy, Facebook kurucusu Mark Zuckerberg, ünlü yazar Dan Brown, ünlü aktör Michael Dougles, ünlü finans ikonu ve ABD başkanı Donald Trump Jr, Microsoft Başkanı Jon Shirley ve bir çok ismin eğitim görmüş olduğu okullarda eğitim görmüş olacak.

Özge Koleji Yönetimi konu hakkında açıklama yaparak; "Öğretim hayatının tamamını Özge Koleji'nde tamamlayan öğrencimizi, ailesini ve öğretmenlerini tebrik eder, öğretim hayatında başarılarının devamını dileriz. Bu başarısıyla bizleri gururlandırdığı için de teşekkür ederiz" idafelerini kullandılar.

 

Related Articles

d1391c5b14123.gif