Öğrenciler ve sınav görevlilerine ücretsiz ulaşım

Muğla Büyükşehir Belediyesi, 27-28 Haziran tarihlerinde yapılacak olan TYT ve AYT sınavlarına katılım sağlayacak öğrencileri ve sınav görevlilerini belediyenin resmi plakalı araçları ile belirlenen güzergâhlar ve saatlerde ücretsiz olarak taşıyacak.

20200627_ucretsiz_tasima_87637.jpg

Muğla Büyükşehir Belediyesi 27 Haziran Cumartesi ve 28 Haziran Pazar günü yapılacak olan Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve Alan Yeterlilik Testi (AYT) sınavlarına katılım sağlayacak öğrencileri ve sınav görevlilerini ücretsiz taşıyacak.

Muğla Büyükşehir Belediyesine ait resmi plakalı araçlar ile belirlenen güzergâh ve saatlerde ücretsiz olarak taşınacak olan öğrenciler 27 Haziran Cumartesi günü 07.00-14.00 saatleri arasında, 28 Haziran Pazar günü ise 07.00-18.30 saatleri arasında resmi plakalı belediye otobüslerinden ücretsiz yararlanabilecek. Ayrıca öğrenciler ve sınav görevlileri, sınav merkezlerine gidiş ve dönüşlerde sınava giriş ve sınav görevlendirme belgelerini şoför personele gösterecek.

Milas’ta TYT ve AYT sınavlarına girecek öğrencilerin ve sınav görevlilerini ücretsiz olarak okullara taşıyacak olan resmi plakalı belediye araçlarının güzergâhı şöyle: Milas Şehirlerarası Otogardan hareket ederek, 23 Nisan Bulvarı, Köy garajı Önü, Aplangeç Durağı, Üçgen Park, Lozan Caddesi, Halilbey Bulvarı, Üç Yol, Üç Yol Kavşağı ve Beçin Mahallesi güzergâhı üzerinde bulunan okullarda sınava girecek öğrenciler ve sınav görevliler resmi plakalı Belediye otobüslerinden belirtilen güzergâh, tarih ve saatlerde ücretsiz yararlanabileceklerdir.

Related Articles