OTOPARK KAVGASI CAN ALDI…

Yazı boyutu:
eskiweb/otopark-kavgasi-can--62ff4bd29afc650d5d6e.jpg

İlçemizde iki kişi arasında çıkan otopark tartışması kanlı bitti… Meydana gelen olayda 1 kişi vücudunun çeşitli bölgelerinden bıçaklanarak ağır yaralandı… Hastaneye kaldırılan şahıs, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı…

İlçemizde Müştakbey Caddesi üzerinde meydana gelen olayda ANS Gıda Yatırımları A.Ş. bünyesindeki ‘Park 48’ adlı Otopark İşletmesi’nde ‘Trafik Düzenleme Görevlisi’ olarak görev yapan F.Ö. ile bölgeye aracını park eden Önder Kaya ile aralarında iddiaya göre, Önder Kaya’ya ait park halindeki araca başka bir aracın çarptığı, bu konuda araç sahibinin park görevlisini sorumlu tuttuğu öne sürüldü. Çıkan sözlü tartışma sonrası park görevlisi F.Ö., Önder Kaya adlı yurttaşı vücudunun birkaç yerinden bıçaklayarak ağır bir şekilde yaralanmasına neden oldu.

Edinilen bilgiye ve çevredeki görgü tanıklarının iddialarına göre yaşanan tartışmanın ardından otopark görevlisi F.Ö. olay yerinden bir süre ayrıldı, hatta üzerindeki park görevlisi olduğunu gösterir üniformayı da çıkararak tekrar olay yerine döndü. O sırada park halindeki aracına binerek olay mahallinden ayrılmaya çalışan Önder Kaya’nın aracını durdurup, tartışmaya kaldığı yerden devam eden F.Ö, yanında getirdiği bıçakla Kaya’ya saldırdı.

Göğsünden aldığı bıçak darbeleriyle yere yığılan Kaya’ya ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan tarafından yapılırken saldırgan F.Ö. olay yerinden ayrılmayarak elindeki bıçakla polisin gelmesini bekledi.

Vatandaşların 112 ihbar hattını araması üzerine olay yerine sağlık görevlileri ve polis sevk edildi. Sağlık görevlilerince yaralı Önder Kaya’ya ilk müdahale olay yerinde yapılırken, ardından tedavi edilmek üzere Özel İzan Sağlık Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yaralı Kaya ambulansla sağlık kuruluşuna kaldırılırken, olaya karışan F.Ö. adlı otopark görevlisi ise polis tarafından gözaltına alınarak Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Yapılan tüm müdahaleler yetersiz kaldı…

Ağır yaralı olarak Özel İzan Sağlık Hastanesi’ne kaldırılan Önder Kaya yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olay ile ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

Related Articles