ARALIK AYI İÇİNDE KONGRELER TAMAMLANACAK…

eskiweb/aralik-ayi-icinde-ko-3904fd9da9844a24e38c.jpg

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete ilçe teşkilatlarının kongre sürecine ilişkin açıklamalarda bulunarak, Aralık ayı içinde kongrelerin tamamlanacağını ifade etti.

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete daha önce Dalaman, Kavaklıdere, Seydikemer, Yatağan ve Marmaris ilçelerimizde mevcut ilçe başkanlarıyla devam kararı alınarak kongreleri gerçekleştirdiklerini söyledi.

Geriye kalan 8 ilçemizden de 3 tanesiyle daha devam etmeye karar verdiklerini ifade eden Mete; “Bu ilçelerimizden Ula’da İsmail Akkaya ile Datça’da Mehmet Cennet ile Fethiye’de Kadir Sarıhan ile devam edeceğiz. Yani mevcut ilçe başkanlığı görevini yürütmekte olan arkadaşlarımızla kongrelerimizi gerçekleştireceğiz. 

Geri kalan dört ilçemizde ise genel merkezimizde yapılan mülakatlar sonucunda yeni adaylar belirlendi.  Adaylarımız Milas ilçemizde il yönetim kurulu üyeliği yapmış arkadaşlarımızdan Abdullah Kıbrıslı, Ortaca ilçemizde şu anda il yönetim kurulu üyeliği yapmakta olan Hakan Fevzi İlhan,  Köyceğiz’de ilçemizde daha önce ilçe başkanlığımızı yapmış olan Şahan Şahan,  Bodrum’ ilçemizde ise hali hazırda ilçe siyasi ve hukuki işler başkanlığı görevini yürütmekte olan  Ömer Özmen’ oldu. Menteşe ilçemiz ile ilgili ise önümüzdeki günlerde bir açıklama yapacağız” dedi.

“İlçe Kongreleri Aralık ayı sonunda tamamlanıyor”

İl Başkanı Kadem Mete kongre takvimine ilişkin ise şöyle konuştu:

“Kongre takvimi de buradan sizlerle paylaşmak istiyorum. Aralık ayı içerisinde bütün kongrelerimizi tamamlamış olacağız. 8 Aralıkta Ortaca ve Köyceğiz ilçelerimizde kongrelerimizi yapacağız. 9 Aralık Cumartesi günü Ula ilçemizde, 10 Aralık Pazar günü Milas ve Bodrum ilçelerimizde, 23 Aralık Cumartesi günü Datça, 24 Aralık Pazar günü Fethiye ilçelerimizde kongrelerimizi yapacağız. Yine Menteşe ilçemizin kongresi de mutlaka Aralık ayı içerisinde yapılacaktır. Böylelikle 2017 yılı içerisinde İl kongresi hariç bütün kongrelerimizi tamamlamış olacağız.” 

Related Articles

d1391c5b14123.gif