BURSA MİLLETVEKİLİ DENETİM İÇİN MUĞLA’DA…

eskiweb/bursa-milletvekili-d-a696272c3214de2ddc6d.jpg

Bursa Milletvekili Dr. Ceyhun İrgil İl denetimi göreviyle Muğla’ya geldi.

İl denetimi göreviyle Muğla’ya gelen Bursa Milletvekili Dr. Ceyhun İrgil, önceki gün ilk olarak CHP Muğla İl Danışma Kurulu toplantısına katıldı. Burada yaptığı konuşmada “Cumhuriyet, Atatürk ve laiklik benim kırmızıçizgilerimdir. Bu çizgilerden asla taviz vermem” diyen Dr. İrgil, dün de Fethiye’deydi.

Sabah saatlerinde köy enstitülerinin kuruluşunun 76. Yıldönümü nedeniyle Yeni Kuşak Köy Enstitüleri Derneği’nin düzenlediği törene katılan Dr. İrgil burada son kuşak köy enstitüsü mezunlarıyla görüştü.

Dr. İrgil ardından Yeşil Üzümlü’deki etkinliğe katılarak Fethiyelilerle sohbet etti ve halkla buluştu. Muğla Milletvekili Akın Üstündağ ve CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu ile stantları gezdi.

Öte yandan bal ormanlarının yanına kurulmak istendiği için taş ocağına karşı çıkan Yeşil Üzümlü, İncir Köy ve Koru Köy muhtarlarıyla da görüşen Dr. İrgil, muhtarların başlattıkları imza kampanyasına destek verdi.

Dr. İrgil, pazartesi günü (bugün) sabah 10.00’da, CHP Fethiye İlçe Başkanlığında partililer ve basınla bir araya gelecek. Ardından denetime diğer ilçelerde devam edecek. 

Related Articles