Belediyespor Karate Takımı Kuşadası’nda yarıştı

Yazı boyutu:

Türkiye Karate Federasyonu Aydın Karate il Temsilciliği tarafından düzenlenen Karate Turnuvası katılan Milas Belediyespor Kulübü 18 sporcusuyla katıldığı turnuvada kata ve kumite dallarında elde ettikleri madalya ve derecelerle Milas’a döndüler.20200212_karate_gazi_manset.jpg

Türkiye Karate Federasyonu Aydın Karate il Temsilciliği tarafından düzenlenen Karate Turnuvası 8-9 Şubat tarihlerinde Kuşadası’nda gerçekleştirildi.

Şampiyonaya ilçemizi temsilen katılan takımlardan biri olan Milas Belediyespor Kulübü 18 sporcusuyla katıldığı turnuvada kata ve kumite dallarında elde ettikleri madalya ve derecelerle Milas’a döndüler.

Milas Belediyespor Karate Takımı antrenörü Gazi Yazıcıoğlu gazetemize yaptığı açıklamada turnuvayı değerlendirerek sporcularımız için başarılı bir turnuva oldu dedi.

Gazi Yazıcıoğlu Kuşadası Karate Turnuvası gelecekte katılacağımız turnuvalara hazırlık anlamında oldukça güzel ve başarılı geçti diyerek bugüne kadar spor kulübümüze ve takımımıza destek veren başkanımız Muhammet Tokat’a da verdikleri destekler için teşekkür ettiğini söyledi.

Milas Belediyespor Sporcuları Dereceleri

Kumite Birincileri: Alper Yiğit, Ece Dalkılıç

Kumite İkincileri: Devlet Akyar, Dilara Erkan, Yiğit Bilge

Kumite Üçüncüleri: Baran Bilge

Kata Birincileri: Abdürrahim Özberk, Elif Nida Kırcağız

Kata İkincileri: Alper Yiğit, Mukbil Akyar, Dilara Erkan, Kaan Sobucalı, Hiranur Kırcağız

Kata Üçüncüleri: Devlet Akyar, Yiğit Bilge, Tuğra efe, Timur Efe

20200212_karate_8.jpg

20200212_karate_2.jpg

20200212_karate_3.jpg

20200212_karate_5.jpg

20200212_karate_9.jpg

 

Related Articles