Corona tehdidi spora da yansıdı, maçlar seyircisiz oynanacak

Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona U19 Virüsü nedeniyle ülkemizde oynanacak olan spor karşılaşmalarının birçoğu iptal edilirken, bazı spor müsabakaları ise seyircisi olarak oynanacak.

20200314_sporilk.jpg

 

Sağlık Bakanlığı ve Futbol Federasyonu tarafından açıklanan koruyucu tedbirler çerçevesinde tüm yurdumuzda olduğu gibi ilçemizde hafta sonu oynanacak olan futbol karşılaşmalarına izleyici olarak seyirci alınmayacak.

Süper Amatörde haftanın maçı Seydikemer’de

Seydikemer Belediyespor - Yeni Milasspor

Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde haftanın en önemli futbol karşılaşması 15 Mart 2020 Pazar günü Seydikemer’de oynanacak.

Ligin alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Yeni Milasspor, şampiyonlukta iddialı hale gelen Seydikemer Belediyespor’a konuk olurken, düşme hattındaki diğer bir takım olan Menteşe Yerküpespor’da deplasmanda Pazar günü Gümüşlük Gençlikspor ile oynayacak.

Haftanın Müsabaka Programı

Süper Amatör Küme Ligi:

14 Mart Cumartesi Saat 14.00

Karaovaspor- Göcek Belediyespor

15 Mart Pazar Saat 14.00

Seydikemer Belediyespor- Yeni Milasspor

Gümüşlük Gençlikspor- Menteşe Yerküpespor

Düğerek Güneşspor- Dalyanspor

Dalaman Belediyespor- Muğla Üniversitesi

Milas Esnafspor bay

BAL Ligi Maçları:

15 Mart Pazar Saat 14.00

Ortaca Belediyespor-Kestelspor

Manavgat Belediyespor-Yatağanspor

Çal Belediyespor- Akşehir Belediyespor

Sarayönüspor-B.Mehmet Akif Ersoy Ünv

Burdur Oğuzhanspor-Denizli Sarayköyspor

Kepez Belediyespor- Isparta 32 Spor

Konya Ereğlispor- Karaman Belediyespor

2.Amatör Küme Ligi Maçları:

15 Mart Pazar Saat 14.00

Örenspor- Bitez Gençlikspor

Bodrum Turkuazspor- Kavaklıdere Belediyespor

Gündoğanspor- Konacıkspor

U19 Ligi Maçları:

14 Mart Cumartesi Saat 14.00

Yeni Milasspor-Gündoğanspor

U17 Ligi Maçları:

14 Mart Cumartesi

Saat 12.00 Bodrum 1925-Gümüşlük Gençlikspor

Saat 14.00 Bafa Belediye Zeytinspor-Bodrum Göltürkbükü

15 Mart Pazar Saat 14.00

Milas Gençlikspor-Yeni Milasspor

U15 Ligi Maçları:

14 Mart Cumartesi

Saat 12.00 Yeni Milasspor- Yatağanspor

Saat 14.00 Turgutreisspor- Milas Gençlikspor

Bitez Gençlik-Muğla Atletikspor

15 Mart Pazar Saat 14.00

Saburhanespor- Bodrum 1925

2. Lig Maçı:

15 Mart Pazar Saat 15.00

B.B.Bodrumspor- Bandırmaspor

3.Lig Maçları:

Fethiyespor- Büyükçekmece Tepecikspor

Modafenspor- Muğlaspor

20200314_spor1.jpg

20200314_spor.jpg

Related Articles

d1391c5b14123.gif