EĞİTİMCİLER ARASI VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLIYOR…

eskiweb/egitimciler-arasi-vo-4d5facc36958dd1a531c.jpg

Milas Türk Eğitim Sen Temsilciliği tarafından bu yıl üçüncüsü yapılacak olan Eğitimciler Voleybol Turnuvası 19 Mayıs Perşembe günü akşamı Milas Dr. Mete Ersoy Spor Salonunda başlayacak.

Voleybol Turnuvası Komitesi Başkanı Nurullah Sarı yaptığı açıklamada “iki yıldır gerçekleştirdikleri Eğitimciler Voleybol Turnuvasının Milas’ta çok ilgi çektiğini belirterek her yıl turnuvamıza katılan takımların sayısı artmaktadır” dedi.

Bu yıl yapılacak olan Voleybol Turnuvasında yine katılımın beklenenden yüksek olacağını düşündüğünü söyleyen Nurullah Sarı katılımcı takımların başvurularını en geç 9 Mayıs Pazartesi günü akşam mesai bitimine kadar Milas Türk Eğitim Sen Sendikasına yapmaları gerektiğini belirtti.

Milas Türk Eğitim Sen Temsilciliği tarafından Milaslı Eğitimcilerin birlik ve beraberliğini sağlamak bir spor etkinliği ile spor sevgisini kazandırmak ve dayanışma içerisinde spor yapmanın güzelliğini sağlamak hedefi ile düzenledikleri voleybol Turnuvasına katılacak olan takımların başvurularını beklediklerini söyleyen Nurullah Sarı, turnuva öncesinde katılımcı tüm takımlara başarı dileklerini iletti.

Related Articles