FUTBOL TURNUVASINDA BAŞVURU TARİHİ UZATILDI

eskiweb/futbol-turnuvasinda--d922b3c5ea222368c859.jpg

Milas Gençlikspor Kulübü Cumhuriyet Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda kayıtlar devam ediyor.

7 Ekim 2019 Pazartesi günü saat 18’e kadar devam edecek turnuvaya katılım başvuruları sonrasında aynı gün turnuvanın gruplarıyla maç fikstürü de belli olacak. Turnuvanın maç kuraları eski kapalı spor salonu yanındaki Milas Gençlikspor Kulübü Tesisi’nde çekilecek.

Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal düzenledikleri Cumhuriyet Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Herkese ve her takıma açık olan futbol turnuvasında katılımın yoğun olmasını bekliyoruz” dedi.

Futbolseverleri turnuvaya davet eden Başkan Ersin Köksal, bu güne kadar kulüp adına yaptıkları futbol turnuvalarıyla, Milaslı futbolseverlerin futbol oynama ve izleme hasretlerini giderdiklerini vurgulayarak, 2019-2020 spor sezonuna Cumhuriyet Kupası Halı Saha Futbol Turnuvasıyla başlamanın mutluluğunu yaşadıkları söyledi.

Bugüne kadar Akyol Gençlikspor, Levent Optikspor, PTT, Çakırali Zeytinyağı, BTA, Milas Belediyesi, Mylasa 48,Yüksel Halis Çelik Sigorta, Boğaziçi, Vergi Dairesi, Hava Limanı ve Gümüşdoğa futbol takımlarının turnuvaya katılacaklarını belirten Başkan Köksal; “yeni kayıt yaptıracak takımların da katılımlarını beklediklerini belirtti.

Turnuva Katılım Şartnamesi:

1- Kaleci 18 yaş üstü

2- 18-25 yaş grubu 2 futbolcu

3- 25-30 yaş grubu 2 futbolcu

4- 30 yaş grubu serbest

5- Kadroda en fazla 14 sporcu

6- 2019-2020 sezonu lisanslı sporcu oynayamaz

7- Katılım ücreti 1000 TL.

Hafta içi ve hafta sonu oynanacak olan turnuva maçları, Cumhuriyet Mahallesi Begonya halı sahasında yapılacak.

Related Articles