HAFTANIN EN ZOR MAÇI…

eskiweb/haftanin-en-zor-maci-6664fcd3a6049953270f.jpg

Beçin Gençlikspor- Menteşe Yerküpespor

Muğla Birinci Amatör Küme Ligi’nde haftanın en zor karşılaşması Milas Şehir Stadyumu’nda 5 Kasım Pazar günü oynanacak.

Birinci Amatör Küme Ligi’nde şampiyonluk hedefi bulunan ve Süper Amatör Küme Ligi’ne çıkmayı isteyen iki takım arasındaki karşılaşmanın başlama saati 14.00 olarak açıklandı. Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi gazetemize yaptığı açıklamada Milaslı tüm futbolseverleri, Beçin Gençlikspor futbol takımına destek vermek için tribünlere davet ederek, kendilerine moral vermelerini istedi.

Yeni Milasspor, Ortakent Deplasmanında…

Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde şampiyonluk hedefi olan, geçen senenin şampiyonu ilçemiz temsilcisi (4 Kasım Cumartesi) bugün saat 14’te Bodrum Ortakent Yahşispor ile deplasmanda karşılaşıyor.

Süper Amatör Kümede Haftanın Maçları:

4 Kasım Cumartesi saat 14.00

Ortakent Yahşispor- Yeni Milasspor

Karaovaspor- Dalyanspor

5 Kasım Pazar saat 14.00

Dalaman Belediyespor- Köyceğizi Belediyespor

Marmaris Gençlikspor-Göcek Belediyespor

Gümüşlük Gençlikspor-Turgutreisspor

Birinci Amatör Küme Ligi Maçları:

 4 Kasım Cumartesi saat 14.00

Göltürkbüküspor- Bafa Belediye Zeytinspor

Konacıkspor- Güllük Belediyespor

5 Kasım Pazar saat 14.00

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor-Menteşeye Yerküpespor

BAL Ligi Maçları:

5 Kasım Pazar saat 14.00

Yatağanspor-Afyon Şuhutspor

Ödemişspor- Ortaca Belediyespor

Çalspor- Dikili Belediyespor

Afyon Sandıklıspor- Torbalıspor

Sökespor- Uşak Vefaspor

Denizli Kale Belediyespor- Kuşadası Gençlikspor

U16 Ligi Maçları:

4 Kasım Cumartesi saat 14.00

Milas Gençlikspor-.Bodrumspor

Gündoğanspor- Milas Erginspor

5 Kasım Pazar saat 12.00

Milasgücü- Yeni Milasspor

U14 Ligi Maçları:

5 Kasım Pazar saat 14.00

Milas Gençlikspor- Yatağanspor

Gençlerbirliği- Muğla Saburhanespor

U12 Ligi Maçı:

4 Kasım Cumartesi saat 14.00

Milas Gençlikspor- Yatağanspor

2 Lig. Futbol Maçları:

5 Kasım Pazar saat 13.30

B.B.Bodrumspor- Sivas Belediyespor

Niğde Belediyespor- Fethiyespor

3. Lig Maçı:

5 Kasım Pazar saat 13.00

Yeni Orduspor- Muğlaspor

Ege Bölgesi Masterler Ligi Maçları:

5 Kasım Pazar saat 15.00

İzmir Aliağaspor- Milasspor

Didim Belediyespor- Bodrumspor

Turgutreisspor- Marmarisspor-

Menmenspor- Manisaspor

Balçova Agamemnon- Foçaspor

VOLEYBOL LİGLERİ MAÇLARI:

2.Lig Karşılaşması

4 Kasım Cumartesi saat 14.00 Büyük Erkekler

Köyceğiz Belediyespor- Milas Belediyespor

Yıldızlar Grubu Maçları

4 Kasım Cumartesi saat 15.00 Kızlar

Milas Belediyespor- Özge Koleji (Milas Kapalı Spor Salonu)

Muğlaspor- Dörtyol Gençlikspor

Marmaris Beldibispor- Milas Belediyespor (Yıldız Erkekler)

Related Articles