Karate müsabakaları Kuşadası’nda yapıldı

Yazı boyutu:

Türkiye Karate Federasyonu Aydın İl Karate Temsilciliği tarafından düzenlenen Kuşadası İller arası Karate Turnuvasına 300'e yakın sporcu katıldı. Turnuvaya Milas'tan katılan karateciler, ilçemizi başarıyla temsil etti.

20200212_karateee_manset.jpg

Aydın, İzmir, Denizli, Antalya, Uşak, Burdur ve Muğla’dan gelen sporcuların 8-9 Şubat tarihlerinde yarıştığı turnuvada dereceye giren sporculara madalya, başarılı takımlara da kupaları turnuvanın son günü ödül töreninde verildi.

Milas'ı basarıyla temsil ettiler

Kuşadası’nda yapılan Karate turnuvasına katılan ilçemiz spor kulüplerinden Milas İsmetpaşaspor Kulübü turnuvada aldıkları güzel derecelerle Milas'ı basarıyla temsil ettiler.

Antenörleri Mehmet Tavaslı ve Cengiz Batu nezaretinde turnuvaya katılan İsmetpasa Genclik ve Spor Kulübü Karate takımının sporcuları Kumite ve Kata dalında güzel dereceler elde ettiler.

Madalya Alan Sporcular

Kumite Dalı Birincileri: Samet Taşkın, Kürşat Aydın, Haliscan Balıkçı, Tuana Kurt

İkinciler: Gülşah Esengil, Nuri Efe Parasız, Aysun Süheyla Yalnız, Mustafa Güneş

Üçüncüler: Beyza Mina Samıt, Mustafa Öner Kıran, İlayda Güneş, Denizhan Yıldız, Caner Oral, Elfin Rabia Akar

Kata Dalı Birincileri: Ahmet Eftal Yılmaz, Yiğit Ali Türker

İkincileri: Poyraz Efe Samıt

Milas İsmetpaşa Gençlik ve Spor Kulübü Karate Antrenörü Mehmet Tavaslı Kuşadası Turnuvasında Milas adına yarışan tüm sporcularını kutlayarak teşekkür etti.

Gazetemize yaptığı açıklama da Nisan ayı içersinde İstanbul'da yapılacak Karate Turnuvasında Milas'ı temsil edeceklerini belirten Mehmet Tavaslı "Bu turnuva için antrenmanlarımıza başladık." dedi.

20200212_karate_7.jpg

20200212_karate_6.jpg

 

20200212_karate_4.jpg

 

 

20200212_karate_1.jpg

 

 

Related Articles