Kulüp Başkanı Yüksel’den akıl almaz kararlar!

Yeni Milasspor Antrenörü Birol Erten’i istifaya zorlayan Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Öcal Yüksel, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın kendi imkanlarıyla oluşturarak Yeni Milasspor’a teslim ettiği 20 bin liralık prim desteğini de iade ettirdi.20200313_ani_manset.jpg

Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Öcal Yüksel, ligden düşmemek için imkansızlıklara rağmen mücadelesini sürdüren takım oyuncularını sarsan ani kararlarıyla tepki çekti. Kulüp Başkanı Yüksel, ilk önce ücret almadan fedakârca arma uğruna takımı çalıştıran Antrenör Birol Erten’i istifaya zorladı.  Ardından da Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın kendi imkanlarıyla oluşturarak, Yeni Milassporlu oyunculara maç galibiyeti sonrası dağıtılması için teslim ettiği 20 bin liralık prim desteğini iade ettirdi.

KRİZ ANTRENMANDA ÇIKTI

Kulüp Başkanı Yüksel ile Antrenör Erten arasında geçtiğimiz günlerde bir antrenman sonrasında tartışma yaşandığı öne sürülürken; tartışmanın ise Kulüp Başkanı Yüksel’in takımda oynayan oğlu Yiğithan Yüksel’in antrenmandaki uyumsuz davranışlarını savunur nitelikte hareket etmesinin sebep olduğu belirtildi.

Oyuncu ve antrenör arasındaki gerginlik üzerine Kulüp Başkanı Yüksel’in, Antrenör Birol Erten’in görevine son verdiği ancak bir süre takımı yalnız bırakmamak için direnen Erten'in istifaya zorlandıktan sonra kendisinin istifa ettiği öğrenildi.

Ligdeki başarısızlığın nedenini Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a bağladığı bilinen Kulüp Başkanı Yüksel’in tepki çeken kararları Yeni Milasspor futbolcularda, maç öncesi moral ve motivasyon olarak adeta bir yıkım yaşattı.

Related Articles

d1391c5b14123.gif