MİLAS, MASA TENİSİ ŞAMPİYONLARINI AĞIRLADI…

eskiweb/milas-masa-tenisi-sa-9246540ca91e021c3eec.jpg

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen Ege Bölgesi Gençler Masa Tenisi şampiyonlarının buluştuğu masa tenisi müsabakaları, Milas Belediyesi’nin ev sahipliğinde, 22-23 Aralık 2018 tarihlerinde Atatürk Spor Kompleksi’nde yapıldı.

Şampiyonaya kendi ilerinde şampiyon olan kız ve erkek genç masa tenisi takımları katıldılar. Muğla, Aydın, İzmir, Eskişehir, Kütahya, Uşak, Manisa’dan gelen şampiyon takımların 22 Aralık 2018 Cumartesi günü ilk gün grup maçları oynandı. 22 Aralık 2018 Pazar günü ise turnuvanın final maçlarıyla ödül töreni düzenlendi.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Temsilcisi, Muğla Masa Tenisi Federasyon Temsilcisi Ali İnan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve turnuvaya katılan takımların sporcu aileleri ile Milaslı sporseverlerin de izledikleri turnuva müsabakaları sonrasında düzenlenen ödül töreni ile dereceye giren takımlara kupaları, sporcularına ise madalyaları verildi. İlk dört dereceye giren erkek ve kız masa tenisi takımları illeri adına Türkiye şampiyonasına katılma hakkını elde ettiler.

Turnuvanın ilk gün maçları sonrasında turnuvaya katılan tüm takımların sporcuları, Milas Belediyesi’nin verdiği akşam yemeği için bir kez daha Milashan Otel’de buluşarak, sporda dostluğun güzel örneklerini sergilediler.

Genç Kızlar Sıralaması:

1.Kütahya Seramikspor, 2. Denizli Tanspor, 3.Muğla Büyükşehir Belediyespor, 4. Manisa Turgutluspor.

Genç Erkekler Sıralaması:

1.Muğla Telekomspor, 2. İzmir Altınorduspor, 3.Denizlispor, 4. Manisa Turgutluspor.

Related Articles

d1391c5b14123.gif