MUĞLA DERBİSİ CUMARTESİ GÜNÜ

eskiweb/mugla-derbisi-cumart-e88f77203d23e316ab89.jpg

Bodrumspor Veteranlar - Milasspor Masterler

Yeşil sahaların Masterler ligindeki 2 ezeli rakibi, ancak 2 ebedi dostları Bodrumspor Veteranlar Futbol Takımı ile Milasspor Masterler Futbol Takımı Ege Bölgesi Masterler Ligi’nin ilk maçında, Bodrum Yalı Çiftlik Stadyumu’nda 30 Kasım 2019 Cumartesi günü karşı karşıya geliyorlar.

Ege Bölgesi Masterler Ligi’nde şampiyonluğu hedefleyen Bodrumspor Veteranlar Takımı ile Milasspor Masterler Futbol Takımı arasındaki maç haftanın en ilginç ve heyecanlı maçı olarak futbolseverlerin de dikkatini çekiyor.

Ege Bölgesi Ligi’nde oynadığı 4 maçta, 3 galibiyet ve 1 beraberlik alarak, 10 puan toplayan lig birincisi Bodrumspor Veteranlar Futbol Takımı, Yalı Çiftlik Stadyumu’nda Antrenör Selim Demirci yönetiminde sahaya galibiyet için çıkacak.

Antrenörlüğünü Erkan İşli’nin üstlendiği ligde 4 maçta, 3 galibiyet ve 1 mağlubiyet alarak 9 puan toplayan Milasspor Masterlar Futbol Takımı da Yalı Çiftlik Stadyumu’nda oynanacak olan Ege Bölgesi Lig karşılaşmasında sahaya lideri devirmek ve galibiyet için çıkacak.

2018-2019 sezonu Ege Bölgesi Masterler Ligi şampiyonu olan ve bu başarısıyla katıldığı Antalya Masterler Turnuvası’nda yine şampiyon olan ilçemiz takımı Mor Beyazlı Milasspor Masterlar Takımı, geçen seneki başarısını tekrarlamak adına Bodrum maçından galibiyetle ayrılmak istiyor.

Related Articles

d1391c5b14123.gif