MUĞLASPOR 50. YILINI KUTLUYOR…

eskiweb/muglaspor-50-yilini--8f065c9dad59210aa55a.jpg

İlimizi Türkiye Üçüncü Lig, İkinci grupta temsil eden Muğlaspor, 50. kuruluş yıldönümünü Muğla CNS de kutluyor.

Kulüp Başkanı Haluk Beyimoğlu ve Muğlaspor Yönetim Kurulu Üyelerinin eksiksiz olarak yer alacakları ‘Farkındalık Gecesi’ne fantezi müziğin sevilen sanatçısı Coşkun Sabah da katılacak.

1967 yılında kurulan ve bünyesinden Türk futboluna hizmet eden sayısız futbolcular çıkaran Yeşil-Beyaz Muğlaspor tekrar eski güzel günlerine dönmek için tüm yönetim, taraftar ve teknik kadro olarak birlik ve beraberlik içinde hareket ediyor.

‘Muğlaspor Farkındalık, Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Gecesi’ne çok sayıda katılım bekleniyor.

Muğlaspor Yönetim Kurulu Üyesi, başkan yardımcılarından Milaslı işadamı İlgin Göktepe Muğlaspor’un kuruluşunun 50. yılı nedeniyle gazetemize yaptığı açıklamada, Muğlaspor’un yerinin üçüncü lig olmadığını belirterek; “mazisi son derece başarılarla dolu kulübümüz yine başarılı ve şanslı güzel günlerine geri dönecektir” dedi.

İlgin Göktepe, Muğlaspor’un Türkiye kupasında Aydın 1423 takımını yenerek bir üst tura çıkmasının memnunluk verici olduğunu vurgulayarak, lig mücadelemizde de hem iyi futbolumuz hem de başarılı sonuçlarımızla Muğlalı futbolseverlerin beğenisini alacaklarını belirtti.

Hafta sonu 10 Eylül Pazar günü saat 16.30’da Gölcükspor ile Muğla Atatürk Stadyumu’nda ilk kez bir lig maçında taraftarlarının önüne çıkacak olan Muğlasporumuza tribün desteğini Muğlalı taraftarlardan beklediklerini belirten İlgin Göktepe, Muğlaspor’un 50. yıl dönümü gecesine katılanlara şimdiden teşekkür ederek, Muğlaspor’la nice güzel yıllara temennisinde bulundu.

Radyo Gözlem, Ajans Gözlem, Gazete Güney Ege ve habermilas.com olarak Muğlaspor’un 50.yılını kutluyoruz…

Related Articles

d1391c5b14123.gif