Muğlaspor dijital platformda

İlimizin güzide spor kulüplerinden biri olan Muğlaspor, 2020-2021 spor sezonunda dijital platformda, ülkemizin önemli spor kulüplerinin yer aldığı Türkiye E Spor Federasyonu destekli futbol liginde mücadele etmeye başlıyor.

20200527_spormugla_90652.jpg

Sporun ve sporcunun her zaman yanında olan Hummel Spor Mağazası’nın Milas Temsilciliği tarafından desteklenen Muğlaspor, yeşil sahalardan sonra gücünü sanal platformda da gösterecek.

Beşiktaş, Trabzonspor, Bursaspor, Antalyaspor, Çaykurspor Rizespor,  Gençlerbirliği, Kayserispor, Ankaragücü, İstanbulspor, Kocaelispor, Sakaryaspor, Samsunspor, Giresunspor, Hatayspor ve Erzurumspor gibi futbol kulüplerinin de içinde bulunduğu TEFL Ligi’nde önümüzdeki sezon mücadele edecek olan Muğlaspor, ilerleyen süreçte futbolun yanı sıra basketbol, LOL, PUBG, CS GO ve Rocket Leauge gibi oyunların ligleri için de mücadele etmeye başlayacak.

Milas Hummel İşletmecisi Mesut Atçı konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “ilimizin başarılı spor kulüplerinden biri olan Muğlaspor’u desteklediğimiz dijital spor platformunda yeni sezondan itibaren görmeye başlıyoruz” dedi.

Hummel Milas İşletmecisi Mesut Atçı, spora gönül vermiş herkesin Muğlaspor’u Muğlasporespor İnstagram hesabından ve Youtube üzerinden takip etmesini isteyerek, Muğlaspor’un sanal âlemdeki mücadelesine destek verilmesini beklediğini söyledi.

20200527_spormugla2_60373.jpg

20200527_spormugla1_20a29.jpg

Related Articles

d1391c5b14123.gif