ÖZGE MİLAS SPOR KULÜBÜ ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR…

eskiweb/ozge-milas-spor-kulu-f5ad58a64cc28fb3024f.jpg

Milas Özge Okulları Spor Kulübü sportif etkinliklerini sürdürmeye devam ediyor. Basketbol, Voleybol, Yüzme, Okçuluk gibi spor branşlarında hem okulun sporcularına hem de okul dışından bu branşlarda eğitim almak isteyen sporculara uzman antrenörleri rehberliğinde eğitimler veren Özge Koleji Spor Kulübü hafta sonları sportif çalışmalarıyla okul ve kulüp yarışmaları için sporcuları hazır hale getirmeye çalışıyor.

Basketbol’da 36 Öğrenci Eğitim Alıyor…

Milas Özge Koleji Spor Kulübü Basketbol antrenörü Meral Akın ile sporcularını hafta sonlarında Milas Özge Koleji Basketbol Salonunda çalıştırmaya devem ediyor.

21 yıllık Basketbol antrenörü olan Meral Akın haftanın 2 günü Cumartesi ve Pazar günleri Özge Koleji Spor Salonunda farklı yaş grupları ile Basketbol antrenmanlarını sürdürdüğünü belirterek, “Hedefimiz sporcularımızı okul ve kulüp yarışmalarına hazırlamaktır” dedi.

Farklı yaş gruplarında 36 sporcusu olduğunu belirten antrenör Meral Akın İzmir’de alt yapı antrenörü olarak yıllarca görev yaptığını ve basketbolda lisanlı sporcu olarak Büyük Şehir Belediyespor ve DSİ Spor’da forma giydiğini söyledi ve aldığı basketbol eğitimlerini artık genç sporculara aktardığını vurgulayan antrenör Meral Akın Özge Koleji Basketbol Spor Kulübü Basketbol antrenmanlarına katılmak isteyen sporcuların ve öğrencilerin kayıtlarını Özge Koleji Okul İdaresine başvurarak yaptırabileceklerini de belirtti.

Mayıs ayı içinde İzmir Fatih Koleji Basketbol Alt Yapı sporcuları ve takımları ile Milas’ta Özge Koleji Spor Salonunda özel bir gösteri müsabakası yapacaklarını da vurgulayarak yarışmalara Milaslı tüm sporseverleri davet ettiğini söyledi.

Voleybolda Çalışmalar Sürüyor…

Milas Özge Koleji Spor Kulübü Basketbol çalışmalarının yanı sıra Voleybol branşında da küçük ve genç sporculara voleybol eğitimleri vermeye devam ediyor.

Milas Dr. Mete Ersoy Spor Salonunda her hafta sonu Cumartesi ve Pazar günü önce küçüklere sonrasın da da gençlerle voleybol antrenmanlarına kulübün voleybol antrenörü Buket Açar nezaret ediyor.

Basketbol da olduğu gibi voleybolda da okul ve kulüp yarışmaları için öğrencilere antrenmanlar ve eğitim verdiğini belirten çalıştırıcı Buket Açar sporcuların küçüklerde eğlenerek voleybolu öğrendiğini büyüklerde ise voleybol eğitimlerinin yarışmacı anlamında devam ettiğini vurgulayarak yaz dönemlerinde de voleybol antrenmanlarının süreceğini söyledi. Yeni kayıtların devam ettiğini belirten Buket Açar başvuruların Özge Koleji Okul İdaresine yapıldığını söyledi.

Related Articles