SEZONU KAPATTI

eskiweb/sezonu-kapatti-13671-dee3eb9aefedf9cadbaa.jpg

Genç sporcu, yaşadığı sakatlık yüzünden bu sezon yeşil sahalara veda etti…

2018-2019 futbol sezonunda, Milas Gençlikspor formasıyla Muğla Birinci Amatör Küme Ligi’nde mücadele eden 24 yaşındaki, Beylikdüzü doğumlu genç futbolcu Samet Dilli, 22 Aralık 2019 Pazar günü Milas Şehir Stadyumu’nda oynanan Bodrum Yalı Gençlikspor maçında, Yalı Gençlikspor kalecisi ile çarpışarak, ağır bir sakatlık geçirdi.

İlk tedavisi saha içersinde yapılan futbolcu Samet Dilli’nin sol bacağında kırıklar oluştuğu öğrenildi.

Muğla Yücelen Hastanesi’nde ameliyat olan futbolcu Samet Dilli, yaşadığı bu talihsiz sakatlık sonrasında bu sezon için yeşil sahalara veda etti.

Futbola 2007 sezonunda Milas Gençlikspor’da başlayan Samet Dilli daha sonra Yeni Milasspor, Muğla Üniversitesi, Milas Gençlikspor, Beçin Gençlikspor, Muğla Üniversitesi ve tekrar 2019 sezonunda Birinci Amatör Küme Ligi’nde Milas Gençlikspor formasıyla yeşil sahalarda mücadele etti.

Geçmiş Olsun Ziyaretinde Bulundular

Yaşadığı talihsiz sakatlık nedeniyle futboldaki yolculuğuna bu sene noktayı koyan genç futbolcu Samet Dilli’yi ameliyat olduğu Muğla Yücelen Hastanesi’nde, Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal ve yönetim ekibi, futbolcunun arkadaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal yaptığı açıklamada, futbolcuları ve takım kaptanları Samet Dilli’nin Yalı Gençlikspor lig karşılaşmasında yaşadığı sakatlığa kulüp yönetimi olarak çok üzüldüklerini belirterek; “Şampiyonluk mücadelemize katkı koyan sporcumuza acil şifalar diliyoruz” dedi.

Başkan Köksal, ligin ilk yarısında deplasmanda oynadıkları Yalı Gençlik lig maçında da futbolcuları Zekeriya Baş’ın kolunun kırıldığını vurgulayarak; “Gençlikspor olarak üzerimizde bir talihsizlik var” açıklamasında bulundu.

Yaşanan bu iki sakatlık sonrası kulüp yönetiminin daha da kenetlendiğini belirten Başkan Ersin Köksal; “Ligin kalan son iki haftasında sahaya çıkıp şampiyonluk yolunda mücadelemizi sürdüreceğiz. Gerek sosyal medya gerekse futbolcumuzu bire bir ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulunan herkese kulüp yönetimimiz olarak teşekkür ediyoruz” dedi.

Related Articles

d1391c5b14123.gif