Yeni Milasspor'u ziyaret etti

CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Öcal Yüksel’i ziyaret ederek, Milasspor'un yeniden eski başarılı günlerine dönmesi dileklerini iletti.

20200629_spor_ziyaretilk_de290.jpg

İlçemizin köklü spor kulüplerinden biri olan Yeni Milasspor 2020-2021 sezonunda önce şampiyonluk sonrasında da BAL Ligi’ni hedefliyor.

Yeni sezonla ilgili sportif çalışmalarını sürdüren Yeni Milasspor Kulüp Yönetimi, kulüp binası olarak kullanacakları yerde tadilat ve tamirat çalışmalarına haftalarca önce başladılar.

Milas Cumhuriyet Mahallesi’nde Şehir Stadyumu karşısında yer alan Filiz Cafe'yi Yeni Milasspor'a idari tesisler olarak kazandıran Yeni Milasspor Kulüp Yönetimi, Filiz Cafe'nin diğer bölümünü de alarak Yeni Milasspor Lokali olarak kullanacak.

Suat Özcan ziyaret etti

Geçtiğimiz günler içerisinde CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, Yeni Milasspor'un yeni idari binası ile lokalini ziyaret ederek, yeni sezon öncesinde Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Öcal Yüksel'den yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Yeni Milasspor'un yeniden ve daha güçlü bir kurumsal kimliğine kavuşmasının başarıdaki temel esas olduğunu vurgulayan Milletvekili Suat Özcan; “Kulüp yöneticileri olarak yaptığınız çalışmalar, Yeni Milasspor'un geleceğine bir yatırımdır” diyerek, Başkan Öcal Yüksel'den yaptıkları tüm çalışmaları Milas halkına ve taraftarlar duyurulmasını istedi.

Yeni Milasspor'un yeniden eski başarılı günlerine dönmesi dileklerini de ileten CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan; “Bizler her olumlu ve güzel çalışmalarınız da, her zaman sizlerin yanınızdayız” dedi.

Desteklere teşekkür etti

Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Öcal Yüksel ziyareti için CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan'a teşekkür ederek; “Tüm çalışmalarımız Yeni Milasspor'un geleceği içindir” dedi.

Başkan Öcal, idari bina ve lokalin işleyişi ile ilgili bilgiler vererek; “Yeni sezonda kendi ayakları üzerinde durabilecek bir Yeni Milasspor'u var etmek için çalışıyoruz” dedi.

“Yeni Milasspor'un yeniden başarılı güzel günlerine dönmesi için herkesin desteğine ihtiyacımız var” diyen Başkan Öcal Yüksel, 2021 yılının Yeni Milasspor'un yılının olacağını belirterek, ziyaretleri ve destekleri için CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan'a teşekkür etti.

20200629_spor_ziyaret_9c3f2.jpg

Related Articles