Vali Tavlı’ya hayırlı olsun ziyaretleri...

CHP Muğla Belediye Başkanları ve CHP Muğla Milletvekilleri, Vali Tavlı’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

20200629_chpziyaretilk_3f3e0.jpg

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Muğla’ya atanan Vali Orhan Tavlı’ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve beraberindeki İlçe Belediye Başkanları, Muğla Valisi Orhan Tavlı’yı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay ve Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Muğla Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilerken, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla Milletvekilleri Mürsel Alban, Suat Özcan, Süleyman Girgin, Av. Burak Erbay ve İl Başkanı Adem Zeybekoğlu da Muğla Valisi Vali Orhan Tavlı’yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Muğla’ya atanan Vali Orhan Tavlı, Belediye Başkanları ve Milletvekillerine ziyaretlerinden ve iyi dileklerinden dolayı teşekkür etti.

20200629_chpziyaret_e5478.jpg

Related Articles