Gençlik haftasının final maçları başlıyor

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Milas Gençlik ve Spor Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu Gençlik Haftası Futbol ve Voleybol müsabakalarının grup maçları 9 Mayıs Cuma günü Milas Atatürk Spor Kompleksinde son olarak oynanan 4 lise grubu voleybol karşılaşmalarıyla tamamlandı.

Gençlik haftasının final maçları başlıyor
Gençlik haftasının final maçları başlıyor
+4
Haber albümü için resme tıklayın

Futbol ve voleybol branşlarında yapılan müsabakalar sonrasında gruplarında ilk 2 sırayı alan okul takımlarının şampiyonluk mücadelesi 13 Mayıs Pazartesi günü futbolda Şehit Metin Özcan Stadyumunda voleybolda ise Atatürk Spor Kompleksinde başlıyor.
Okul takımlarının son grup maçlarını izlediler...
Lise grubu Genç Kızlar kategorisinde 9 Mayıs Cuma günü oynanan son müsabakaları Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Milas Milli Eğitim Müdürü Akın Aydın, Milas Gençlik ve Spor Müdürü Tayfun Durmuş Uslu, Milas Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir ve okul takımlarının genç taraftarları da tribünlerden izleyerek takımlara tribün desteği verdiler.
Maç öncesinde sahada mücadele edecek tüm takımların sporcularıyla bir anı fotosu çektiren Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke turnuvada mücadele eden tüm takımların sporcularını, antrenörleri, maçları yöneten hakemleri kutladı ve final maçlarında ki tüm takımlara başarı dileklerini iletti.

Lise grubu Kız Voleybol Maç Sonuçları
Dr Mete Ersoy:2 Gürel Lök Sağlık Meslek:1
Milas Anadolu:2 Sınav Koleji:0
Özge Koleji:2 Atatürk MTAL:0
Sabahattin Akyüz Fen Lisesi:2 Cumhuriyet Anadolu:1

Futbol ve Voleybolda Finale Çıkan Takımlar:

Voleybol
Liseli Genç Kızlar A grubunda:1.Milas Anadolu Lisesi 2.Dr Mete Ersoy Anadolu Lisesi
B grubunda ise:1.Özge Koleji 2-Sabahattin Akyüz Fen Lisesi
Liseli Erkekler A grubunda:1.Milas Anadolu Lisesi 2.Özge Koleji
B grubunda:1.Şehit Murat İnci İmam Hatip Anadolu Lisesi 2.Cumhuriyet Anadolu Lisesi final maçları oynama hakkını elde eden takımlar oldular.

Futbol
Futbolda ise Ortaokullar kategorisinde A grubunda 1.Merkez Ortaokulu B grubunda1.Final Ortaokulu C grubunda 1.Sakarya Ortaokulu finale çıkan takımlar oldular.
Lise kategorisinde ise A grubunda 1.Cumhuriyet Anadolu Lisesi 2.Özge Koleji B grubunda 1.Şehit Murat İnci İmam Hatip Anadolu Lisesi 2.Milas Anadolu Lisesi final maçları oynama hakkını kazanan takımlar oldular.

Voleybol
Lise Grubu Genç Kızlar Yarı Final Maçları
13 Mayıs Pazartesi
Saat 10.00 Dr Mete Ersoy-Özge Koleji
Saat 11.00 Sabahattin Akyüz-Milas Anadolu
Lise Grubu Erkekler Final Maçları
17 Mayıs Cuma
Saat 11.00
3.4.Maçı
Şehit Murat İnci- Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Şampiyonluk maçı
Saat 12.00
Özge Koleji-Milas Anadolu Lisesi

Futbol
Ortaokul Kategorisi
Final Maçları
13 Mayıs Pazartesi
Saat 9.00 Sakarya-Final Ortaokulu
14 Mayıs Salı
Saat 9.00 Merkez-Final Ortaokulu
15 Mayıs Çarşamba
Merkez-Sakarya Ortaokulu
Lise Kategorisi
30 Nisan da oynanan Yarı Final Maç Sonuçları
Şehit Murat İnci İHAL:4 Özge Koleji:1
Cumhuriyet Anadolu Lisesi:5 Milas Anadolu Lisesi:1
Final Müsabakaları
16 Mayıs Perşembe
3.4 Mücadelesi
Saat 9.00 Özge Koleji-Milas Anadolu Lisesi
Şampiyonluk Maçı
Saat 10.30 Şehit Murat İnci - Cumhuriyet Anadolu Lisesi

11 May 2024 - 10:58 Muğla/ Milas- Spor

Mahreç  Hüseyin Açar



göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haber Milas Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber Milas hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Haber Milas editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Haber Milas değil haberi geçen ajanstır.