Muğla Valisi Orhan Tavlı

Son dakika Muğla Valisi Orhan Tavlı haberleri ve Muğla Valisi Orhan Tavlı haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Muğla Valisi Orhan Tavlı ile ilgili 7 haber listeleniyor.

Muğla Valisi Orhan Tavlı Haberleri

Ören’de fide dağıtılacak

İtri-Tıbbi, Aromatik ve Boya Bitkilerinin Üretiminin Geliştirilmesi ve Yaygınlaştırılması Projesi kapsamında Ören’de fide dağıtım töreni düzenlenecek.

Vali Tavlı Milas'ta bir dizi ziyarette bulundu

Muğla Valisi Orhan Tavlı, ilçe ziyaretleri kapsamında Milas’a gelerek kurum ve kuruluşları, STK’ları ziyaret ederek bilgi aldı.

Başkan Atıcı, çiftçilerin sorun ve çözüm önerilerini paylaştı

Milas’ın en büyük sivil toplum örgütünün başkanı olan Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Radyo Gözlem’in konuğu oldu.

“Hedef AB kriterlerinde zeytinyağı üretmek olmalı”

Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Milas zeytinyağının Avrupa Birliği’nden coğrafi işaret almasının çok önemli olduğunu ifade ederek, “Zeytinyağ...

Basın güçlendikçe, basın emekçileri özgürleştikçe demokrasi güçlenir

Muğla Valisi Orhan Tavlı ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla birer mesaj yayımladı.

İki bin öğrenciye daha tablet dağıtıldı

Millî Eğitim Bakanlığı tarafından tedarik edilen 500 bin tablet bilgisayarın 3. faz dağıtımında Muğla’ya gönderilen 2000 adet tablet cihazın dağıtım t...

Bakan Yardımcısı Alpaslan Beçin Antik Kenti’nde…

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Muğla Valisi Orhan Tavlı ve beraberindeki heyet, Milas’ta UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'nde yer...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz