Image

site_reklamı_mobil.jpgslideraltidonerli3.gif

Image

Vatandaşlardan yasak güzergah tepkisi!

Milas’ta Güllük Limanı’na maden taşıyan kamyon ve TIR’ların geçişinin yasak olduğu Yusufça-Kayabaşı-Olukbaşı ve Çamlıyurt hattını kullanmaya devam ettiğini söyleyen yöre halkı, yasak güzergâhtaki geçişlerin önlenmesi için gerekli denetimlerin acilen gerçekleştirilmesini talep etti.

20200110_madenci_manset_dc6c2.jpg

Şehir parkındaki top atara zarar verildi

Milas Şehir Parkı’nda görsel zenginlik olarak yerleştirilen top atarın ahşap tekerleği, kimliği belirsiz kişi yada kişilerce kırıldı.

 20200110_topatar_manset_98f6b.jpg

Hayırseverlerden eğitime destek

Eğitime yüzde yüz destek kapsamında  hayırseverler tarafından yaptırılacak olan Selimiye Özel Eğitim Anaokulu ve Anaokul, Boğaziçi Elanur Karagöz İlkokulu, Mesut Karagöz Ortaokulu, Ören İlkokulu Anaokulu ve Atölye yapımı için protokol imzalandı. 

20201001_egitime_destekilk_83631.jpg

Tüm Emekli Sen kapatılamaz

Tüm Emekli Sen Milas Temsilciliği tarafından, Tüm Emekli Sen’in kapatılması için Ankara Valiliği’nin açtığı dava ilgili olarak basın açıklaması yapıldı.

20201001_emekli_senilk_c8ba9.jpg

Başkan Atıcı, zeytincilerin sorun ve taleplerini iletti

Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Muğlalı zeytin üreticilerinin yaşadığı sıkıntıları ve talepleri telekonferans ile gerçekleştirdiği görüşmede, ilgili Bakanlıklara iletilmek üzere Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’a iletti.  

20201001_zeytinciler_manset_3d05b.jpg

/index.php/milas