AK Parti İlçe Başkanı Adayı Emin  Çelik oldu

Temayül yoklamasını tamamlayan AK Parti İlçe Başkanlığı, 26 Eylül’de yapılacak olan kongrede ilçe başkan adayının Emin Çelik olduğunu açıkladı. Kongrede yeniden başkanlığa aday olmayacağını açıklayan AK Parti İlçe Başkanı Fahri Acar ise Çelik’e yardım ve destek sözü verdi.

20200915_ak_parti_manset_fc4ac.jpg

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Bölge Koordinatörü Murat Baybatur, İl Koordinatörü M. Atilla Kaya, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, AK Parti Muğla Milletvekilleri M. Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan ve AK Parti Milas Başkanlığı yapılan temayül ve istişareler sonucunda, 26 Eylül 2020 tarihinde yapılacak olan Milas AK Parti İlçe Kongresi’nde, İlçe Başkan Adayının Emin ÇELİK olduğu açıklandı.

ACAR’DAN YARDIM VE DESTEK SÖZÜ

Kongrede yeniden başkanlığa aday olmayacağını açıklayan AK Parti İlçe Başkanı Fahri Acar, Emin Çelik’in AK Parti İlçe Başkanlığı adaylığıyla ilgili şunları kaydetti:

“Emin Çelik abimizin almış olduğu bu kutlu davada Rabbim yar ve yardımcısı olsun.Birlikte yola çıktığımız bu yolda şahsım olarak sonuna kadar yardımcı ve destekçi olacağımı bu ortamda belirtiyorum.Almış olduğu bu kutlu vazife ile Milas AK Parti Teşkilatımızı ve Milas'ımızı birlik ve beraberlik içinde yeni ilçe Başkanımız ve yeni yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte inşaallah hakettiği yere taşımak için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Muğla'mıza ve Milas'ımıza, teşkilatımıza hayırlı uğurlu olsun.”

Related Articles