Akyer, bu yıl da TFF Temsilciler Listesi’nde…

Milas camiasının ve sporseverlerin yakından tanıdığı bir isim olan, uzun yıllar futbol hakemliği ve hakem gözlemciliği yapan Levent Akyer,  2020 2021 futbol sezonunda Üst Klasman Temsilciliğinde Türkiye Futbol Federasyonu tarafından geçtiğimiz yıl olduğu gibi tekrar Temsilciler Listesi’nde görevlendirildi.

20200929_tff_manset_f8471.jpg

Uzun yıllar futbol hakemliği, hakem gözlemciliği görevlerinde bulunan Levent Optik’in sahibi Levent Akyer’e, Milas’ı ve Muğla’yı Süper Lig ve TFF Birinci Lig maçlarında Futbol Federasyonu Başkanını temsilen, geçtiğimiz yıl olduğu gibi yeni sezonda da temsilcilik görevi verildi.  

Maçlarda gerçekleşen olayları, küfürleşmeleri, sahaya meşale ve yabancı cisim atılmasını kapsayan olayları ve güvenlik görevlileri ile basın mensuplarının organizasyonunu denetleyen ve raporlaştıran temsilciler listesinde; Akyer’in yanı sıra Birinci Sınıf Emniyet Müdürü, Polis Başmüfettişi Adnan Karayel ve Muğla BESYO’da Öğretim Görevlisi Ali Ağılönü görev alıyor.

Kendisini spora gönül veren bir isim olarak nitelendiren Akyer, bundan önce olduğu gibi yeni görevinde de hakkaniyetli bir şekilde görevini yerine getirmeye devam edeceğini ifade etti.   

20200929_tff_2_ac6a1.jpg

20200929_tff_3_604f2.jpg