Alp Kırşan’dan Başkan Tokat’a ziyaret

Ünlü sunucu Alp Kırşan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret etti.

20200507_kirsan_muhammetilk_491b2.jpg

TIKLAİZLE_-_Kopya_34327.png

İlk kez Sabah Şekerleri programında Özlem Yıldız'ın partneri olarak kamera karşısına geçen oyuncu ve sunucu Alp Kırşan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

2012'de Survivor Ünlüler - Gönüllüler'de mücadele etse de yarışmadan elenen ve daha sonrasında Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında sunuculuk yapan Alp Kırşan ziyarette yaptığı konuşmada; Muhammet Başkanımla tanıştık. Çok enerjik ve çok düşünceli. Milas’ın geleceği hakkında çok iyi projeleri, fikirleri var. İnşallah yavaş yavaş gerçekleştirir. Bu süreçte de elimden geldiği kadar Başkanımızın yanında olmaya gayret göstereceğiz. Misafirperverliği için teşekkür ederiz” dedi.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, oyuncu ve sunucu Alp Kırşan’a hoş geldiniz diyerek; “Alp beyin ziyaretinden çok memnun olduk. Uzun süredir Bodrum’daymış, ben bunu yeni öğrendim. Onun da güzel çalışmaları var. Milas’ın da çok güzel potansiyeli var. Aslında çok güzel işbirlikleri kurulabilir. İnşallah önümüzdeki süreçte yürünecek güzel yolların başlangıcı olur” dedi.

20200507_kirsan_muhammet1_4fbfa.jpg

20200507_kirsan_muhammet2_e5e57.jpg

20200507_kirsan_muhammet_5f022.jpg

Related Articles