Başkan Paskal ve eşi Kovid-19’a yakalandı

Halsizlik ve yüksek ateş şikayetiyle hastaneye başvuran Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal ve eşi Nurgül Paskal’ın Kovid-19 testi pozitif çıktı. Evde izolasyona alınan ve genel sağlık durumu iyi olan Paskal çiftine ilaç tedavisi uygulanırken, temaslı bulunduğu kişilerde filyasyon ekibi tarafından takibe alındı.

20200915_paskal_cifti_manset_98978.jpg

Haber: Volkan Yıldız

Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal ve eşi Nurgül Paskal, halsizlik, iştahsızlık ve yüksek ateş şikayeti üzerine hastaneye başvurdu. Kovid-19 şüphesi üzerine test uygulanan Paskal çiftinin test sonuçlarının pozitif çıkması üzerine evde izolasyona alındı ve ilaç tedavisine başlandı.

TEMASLI KİŞİLER FİLYASYON EKİBİ TAKİBİNDE

Paskal çiftinin temaslı bulunduğu kişilerin yanı sıra Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası personelinin de filyasyon ekibi tarafından takibe alınarak, Kovid-19 testi test yapıldığı öğrenildi.

“TEDAVİMİZ SÜRÜYOR, HALKIMIZ KOVİD-19’A KARŞI DİKKATLİ OLMALI!”

Habermilas.com’a özel açıklamalarda bulunan Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal, genel sağlık durumlarının iyi olduğunu belirterek, “Belirtiler üzerine yapılan test sonucuna göre, tedbirlere titizlikle uymamıza rağmen Kovid-19’a yakalandığımızı öğrendik. Hemen ardından sağlık ekiplerimizin yönlendirmesi ile evde izolasyon ve tedavi sürecimiz başladı. Filyasyon ekibine gerekli bilgileri verdik. Odamız personeline de test yapıldı, sonuçları bekleniyor. Şuan genel durumumuz iyi. İnşallah bu virüsü yenerek sağlığımıza kavuşacağız. Bizleri arayarak, mesaj göndererek geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ediyoruz. Tüm halkımızı Kovid-19’a karşı tedbirli olmaya, maske-hijyen-fiziki mesafe kurallarına mutlak suretle uymaya davet ediyorum.” dedi.

Radyo Gözlem, Ajans Gözlem, Gazete Güney Ege, Habermilas.com internet haber portalı olarak, Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Sayın Nurol Paskal ve sevgili eşi Nurgül Paskal'a, acil şifalar diler, geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.