Başkan Tokat esnaflarla görüştü

Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim ve beraberindeki esnaflar, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti. Giyim pazarında bulunan esnafın sorunlarının ele alındığı görüşmede konuşan Başkan Tokat, bölgedeki esnafın problemlerinin en kısa zamanda çözüleceğini aktardı.

20201001_belediye_esnaf_ziyaretiilk_7fc24.jpg

“Esnafımız İçini Ferah Tutsun”

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret eden Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim ve esnaf vatandaşlardan oluşan heyet, bölgedeki sorunlarla ilgili istişarede bulundu. İş yerleri giyim pazarının olduğu bölgede bulunan esnafların sorunlarının görüşüldüğü ziyarette, bölgede yapılabilecek düzenlemeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaret esnasında konuşan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Milas Belediyesi esnafımızın her zaman yanında ve taleplerini dikkatli bir şekilde dinlemeye devam edecek. Bugün, iş yerleri giyim pazarında bulunan esnafımızın taleplerini göz önüne alarak bir görüşme gerçekleştirdik. Bölgede faaliyet gösteren esnafımızın Belediye olarak her zaman yanındayız, esnafımız içini ferah tutsun. Bölgedeki problemlerle ilgili bizim alanımızda olan gerekli düzenlemeleri en kısa sürede gerçekleştireceğiz” dedi.

Başkan Tokat’ın ardından konuşan Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a kendilerine ve Milaslı esnaflara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

20201001_belediye_esnaf_ziyareti_512d3.jpg