Başkan Tokat hayvan barınağını ziyaret etti

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesi’ne ait Geçici Hayvan Barınağı’nı ziyaret etti. Ziyaret esnasında incelemelerde bulunan Başkan Tokat’a, Milas Belediyesi Başkan Yardımcıları Cüneyt İlter ve Gülşen Gökçe de eşlik etti.

20200926_hayvan_barinagi_ziyaretilk_d0578.jpg

Milas Belediyesi’ne ait Geçici Hayvan Barınağı’na ziyaret gerçekleştiren ve incelemelerde bulunan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, barınakta yapılan çalışmalar ile ilgili olarak görevlilerden bilgi aldı. Başkan Tokat, barınakta tedavi altına alınan sokak hayvanlarıyla yakından ilgilendi.

Sokak hayvanlarının sağlıklı bir ortamda yaşayabilmeleri için gerekli tüm desteği sağlamaya devam edeceklerini Belirten Başkan Tokat, bu doğrultuda Geçici Hayvan Barınağı ile ilgili bir proje müjdesi verdi. Başkan Tokat, barınağın kapasitesini arttırmak için Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yakın zamanda bir projenin hazırlanacağını aktardı. Barınağın fiziksel imkanlarının da arttırılacağının bilgisini veren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, tıbbi malzeme, araç desteği ve personel desteği ile barınağın imkanlarının da arttırılacağını belirtti.

Ziyaret esnasında konuşan Başkan Tokat; “Milas Belediyemize ait geçici hayvan barınağımızda minik dostlarımızı ziyaret ettik. Barınaklarda, sokaklarda, evlerimizde yani yaşamın her yerinde hayatı bölüştüğümüz can dostlarımızı korumaya, onlara sahip çıkmaya bugün ve her zaman devam edeceğiz” dedi.

Konuşmasının ardından hayvanlarla keyifli dakikalar geçiren Başkan Tokat, barınakta bulunan hayvanlarla oyun oynadı.

20200926_hayvan_barinagi_ziyaret3_dfe02.jpg

20200926_hayvan_barinagi_ziyaret2_be629.jpg

20200926_hayvan_barinagi_ziyaret_b5a42.jpg

20200926_hayvan_barinagi_ziyaret1_89721.jpg