Başkan Tokat, Özlem Yıldız’ın mesajına kayıtsız kalmadı

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, sosyal medya hesabı üzerinden kendisine yazılan mesaja kayıtsız kalmadı. BaşkanTokat’ın sosyal medya hesabına; “Başkanım sizi çok seviyorum. Beni ziyaret etmenizi çok istiyorum” diye mesaj atan yürüme engelli Özlem Yıldız isteğine kavuştu.

20200929_ozlem_yıldız_baskanilk_02f09.jpg

 

Başkan yardımcıları Cüneyt İlter ve Gülşen Gökçe ile beraber ziyaret gerçekleştiren Başkan Tokat Özlem ve Özer Yıldız kardeşleri mutlu etti. Başkan Tokat’a sarılarak sevgisini gösteren Özlem; “Başkanım beni çok memnun ettiniz” diyerek, gözyaşlarını tutamadı.

Milas’ın Güneş Mahallesi’nde annesi, babası ve kendisi gibi engelli erkek kardeşi ile birlikte yaşayan Özlem Yıldız, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a sosyal medyadan mesaj yazdı. Başkan Tokat’ın kendisini ziyaret etmesini çok istediğini yazan yürüme engelli Özlem’in bu isteğini yerine getiren Başkan Tokat, Özlem’e kendi okuduğu kitaplardan hediye etti.

“Okumayı çok sevdiğini bildiğim için kendi okuduğum kitapları sana hediye etmek istiyorum” diyen Başkan Tokat, ayrıca Özlem Yıldız’ın yazdığı şiirleri de Milas Belediyesi olarak şiir kitabı olarak basma sözü verdi.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve başkan yardımcılarına ziyaretleri için teşekkür eden Özlem ve Özler’in annesi oğlum 20, kızım ise 25 yaşında. İkisi de genetik bir hastalık yüzünden sonradan yürüyemez hale geldi. Hastaneye gidiş geliş esnasında zorluk çekiyoruz. Bazı tedavilerinde de maddi açıdan eksiklik yaşıyoruz” dedi.

Ben sizin bir kardeşinizim, beni ve yardımcılarımı her zaman arayıp isteklerinizi iletebilirsiniz diyen Başkan Tokat, Özlem ve Özer Yıldız’ın tedavilerinin bir an önce başlanması için ilgili birimlere talimat verdi. “Her anlamda sizlerin yanında olacağım” diyen Başkan Tokat, Özlem ve Özer’i daha sık ziyaret edeceğini bildirdi.

20200929_ozlem_yıldız_baskan1_e39a7.jpg

20200929_ozlem_yıldız_baskan_a5e0a.jpg

20200929_ozlem_yıldız_baskan2_1e8eb.jpg

20200929_ozlem_yıldız_baskan3_ec516.jpg