Cengiz usta vefat etti

Milas Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Anadolu Lisesi pansiyonunda aşçıbaşı olarak görev yapan Cengiz Özkan, kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Yemeklerine sevgisini katan, okul yönetimi, öğretmenler ve öğrencilerle çok samimi iletişim kuran Özkan’ın ölümü, sevenlerine büyük üzüntü yaşattı.

20201001_cengiz_usta_manset_52998.jpg

Milas’ın tanınan simalarından olan aşçıbaşı Cengiz Özkan, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Özkan’ın ölümü; ailesi, yakınları ve Milas Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Anadolu Lisesi yönetimi, öğretmenleri, personeli ve öğrencileri tarafından üzüntüyle karşılandı.

İsmetpaşa Mahallesi Muhtarlığı’nda azalık da yapan Özkan’ın naaşı, yarın sabah düzenlenecek cenaze töreninin ardından toprağa verilecek.

Milas Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü İsmail Özer, “Değerli insan Cengiz Özkan ustamız, geçirdiği ani kalp krizi sonucu Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine, okulumuz öğretmen ve çalışanlarına baş sağlığı ve sabır diliyorum. Mekanın cennet olsun sevgili Cengiz ustam…” dedi.

20201001_cengiz_usta_3_2f931.jpg