Eğitim-Bir-Sen Milas’ta görev değişimi

Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı Eğitim-Bir-Sen Muğla Şube Başkanı Önder Uçak, Eğitim-Bir-Sen Milas Temsilciliği’nde düzenlenen basın açıklamasıyla yeni yönetimi açıkladı.

20200921_egitim_bir_sen_manset_6fa7d.jpg

İstişare toplantılarıyla yeni yönetimin belirlendiğini kaydeden Uçak, Eğitim-Bir-Sen Milas  İlçe Temsilciliği görevine Ahmet Öcal Kavukoğlu'nun getirildiğini duyurarak oluşturulan yeni yönetime başarılar diledi.

Açıklamalarda bulunan Eğitim-Bir-Sen Muğla Şube Başkanı Önder Uçak, “14 Şubat 1992 yılında merhum Akif İnan ve gönüldaşları tarafından kurulan sendikamız 2020 yılında 428 bini geçen üyesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim sendikası durumundadır. Örgütlenme, birliktelik gibi konularda adeta tek örnek olan sendikamız eğitim camiasının sorunlarına ve ülkemiz gündemindeki birçok konuya har zaman en doğru tespitlerle yaklaşmış ve olumlu sonuçlarını da her zaman milletiyle paylaşmış güzide bir topluluktur. Bu vesile ile Milas ilçemizde eğitim camiasının sorunlarına vakıf olacak, eğitimcilerle birlikte ele ele vererek Milas’ımıza ve milletimize hizmet edecek yeni yönetimimizi tebrik ederek başarılar diliyor, bugüne kadar teşkilatımıza emek veren öncülerimize teşekkür ediyorum” dedi.

İştişareler sonucunda İlçe Temsilcisi olarak görevi üstlenen Ahmet Öcal Kavukoğlu “Sayın başkanımıza ve il yönetim kuruluna bizlere göstermiş oldukları güven nedeniyle teşekkür ederim. Ben ve yönetimdeki altı arkadaşım bugünden itibaren sendikamız üyelerinin ve diğer tüm eğitim çalışanlarının takdirini kazanan hakkaniyetli ve adil bir duruş sergilemek için gece gündüz çalışacağız. Allah yolumuzu açık etsin hepimize hayırlı olsun” dedi. 

Yeni ilçe yönetimi Ahmet Öcal Kavukoğlu,  Füsun Kale, Behiye Yiğit Onur, Kemal Levent İnalöz, Ali Pilavcı,  Bülent Esen ve Ercan Çatak’tan oluştu.

20200921_egitim_bir_sen_2_1713a.jpg