Kovid-19 şüphesi bankayı alarma geçirdi

Milas’ta bir bankanın güvenlik görevlisinde Kovid-19 şüphesi bulunması üzerine alarma geçen banka yönetimi, tedbir amacıyla bankayı dezenfekte ederek, mevcut personeli evden çalışma sistemine geçirdi. Banka güvenlik görevlisinin test sonucu beklenirken, Milas’taki şubeye diğer şubelerden personel görevlendirildi.

20200821_banka_manset_33f20.jpg

Milas’ta bankada güvenlik görevlisi olarak çalışan bir kişinin grip belirtileri ile 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’ne başvurdu. Güvenlik görevlisi personelin sağlık durumu yakından takip eden banka yönetimi, güvenlik görevlisine Kovid-19 testi yapılması üzerine tedbir amacıyla bir dizi önlem aldı.

Öncelikle bankada detaylı dezenfekte işlemi gerçekleştirildi ve ardından mevcut personel evden çalışma sistemine geçirildi.

Evden çalışmaya başlayan personel yerine ise diğer şubelerden personel görevlendirildi.

Güvenlik görevlisinin test sonucu beklenirken, pandemi dönemi başlangıcından bu yana hem personelin hem de müşterilerin sağlığı için tüm tedbirlerin alındığı, en ufak bir Kovid-19 şüphesi durumunda da daha detaylı tedbirlerin eksiksiz yerine getirildiği bildirildi.

Related Articles

d1391c5b14123.gif