Müdür Sağun, Zekai Korkmaz’ı ziyaret etti

İletişim Başkanlığı Muğla Bölge Müdürü Sezgin Sağun, Gazete Güney Ege ve habermilas.com İmtiyaz Sahibi Zekai Korkmaz’ı ve kurum personelini ziyaret ederek, medya alanındaki başarılı çalışmalarının devamını diledi.

20201001_iletisim_manset_346ea.jpg

İletişim Başkanlığı Muğla Bölge Müdürü Sezgin Sağun, Muğla genelindeki basın kuruluşu ziyaretlerine Milas ile devam etti. Müdür Sağun, Gazete Güney Ege ve habermilas.com’un İmtiyaz Sahibi Zekai Korkmaz, Yazı İşleri Müdürü Volkan Yıldız ve kurum personelini ziyaret etti.

Korkmaz ve Yıldız ile fikir alışverişinde bulunan İletişim Başkanlığı Muğla Bölge Müdürü Sezgin Sağun, Milas ve Muğla basının mevcut durumu, basın çalışanlarının mesleki yeterliliği, medya kuruluşlarının reklam anlayışı, sosyal medya, yeni medya alanlarında yapılabilecek faaliyetler hakkında sohbet etti.

Müdür Sağun, “Ziyaret amacımız bölgemizdeki yerel medyada bulunan arkadaşlarımızla bir araya gelerek, yerel medya, yerel gündem konularını konuşalım istedik. Bizim Bölge Müdürlüğü olarak yapabileceğimiz katkılar nedir diye görüşelim istedik. Bu sıcak karşılama ve gazetecilik alanındaki değerli paylaşımlarınız için teşekkür ederim.” diye konuştu.

Müdür Sağun,  ziyaret sonunda Korkmaz’a, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı yayınlarından oluşan, 15 Temmuz Darbe Girişimi ve diğer önemli konuları kapsayan bir yayın setini takdim etti.  

Kamu yararını merkeze alan bir anlayışla; Gazete Güney Ege ile gazete haberciliği, habermilas.com ile internet haberciliği ve Radyo Gözlem ile de radyo haberciliği alanlarında habercilik hizmeti verdiklerini anlatan Korkmaz, “Ziyaretinizden ötürü memnuniyet duyduk. Ayrıca bu özel, anlamlı hediye için de İletişim Başkanlığı’na ve şahsınıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.