SARIKAYA MAHALLESİ’NDE TAPU SEVİNCİ...

eskiweb/sarikaya-mahallesind-b9da1bccf71cbbd596fd.jpg

Milas Kaymakamı Eren Arslan, ilçemizde başlatmış olduğu mahalle ziyaretlerine devam ediyor... Ziyaretler kapsamında, Sarıkaya Mahallesi’nde giden Kaymakam Arslan, burada Bin 532 adet parselin tapu dağıtımını da yaptı...

Milas Kaymakamı Eren Arslan ilçe merkezi başta olmak üzere, toplam 132 mahalleye yönelik başlatmış olduğu ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor. Bölgenin ve mahallelerin sorunlarını yerinde inceleyip, halkla iç içe çalışmalarını sürdüren Kaymakam Arslan’ın bu haftaki adresi Sarıkaya Mahallesi oldu.

Sarıkaya Mahallesi girişinde Muhtar Erkan Kocabaş ve vatandaşlar tarafından karşılanan Milas Kaymakam Eren Arslan’a İlçe Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Erhan Diçdemir, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Kızılca, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, Milas Kadastro Birim Amiri Kontrol Mühendisi Fuat Çınar, Kadastro Üyesi Bahadır Üstek, Kadastro çalışanları, İlçe Sağlık Müdürü M. Ergün Kırova, İlçe Müftü Vekili Salih Şen, MUSKİ 2. Bölge Şefi Çetin Korkut ve Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yetkili personelleri de eşlik etti.

Misafirperverliklerinden dolayı mahalle sakinlerine teşekkür eden Milas Kaymakamı Eren Arslan; “132 mahalleye yönelik başlatmış olduğu ziyaretler kapsamında bu haftaki adresimiz Sarıkaya Mahallesi oldu. Siz değerli mahalle sakinlerinden taleplerinizi dile getirmenizi istiyorum. Sıkıntılarınız ve talepleriniz not alınıp, gerekli kurumlarla yazışma yapılarak çözüme ulaşması konusunda çalışmalar yapılacaktır. Ayrıca bu güzel günde, yapılan çalışmalar sonucunda oluşturulan Bin 532 adet parselin tapu dağıtımını yaparak sizlerin mutluluğuna ortak olmak istedik. Şimdiden hepinize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından mahalle sakinleri ve Muhtar Erkan Kocabaş yol, su gibi konularda yaşadıkları sıkıntıları dile getirirken, Kaymakam Arslan talep ve sıkıntılarının giderilmesi için gerekli notların alındığını ve takipçisi olacağını belirtti.

Arslan son olarak Sarıkaya Mahallesi’nde 18 milyon metrekarelik alanda yapılan çalışmalar sonucunda oluşturulan Bin 532 adet parselin sahiplerine tapu dağıtımını yaparak ziyaretini sonlandırdı.

Related Articles

d1391c5b14123.gif