YKS’de gurur veren başarı

Milas Akademi Eğitim Kurumu, mezun grubundaki öğrencilerinin YKS başarısı ile ilçe birinciliği elde ettiklerini açıkladı.  

20200905_milas_akademi_manset_77251.jpg

2012 yılında yabancı dil kursu olarak eğitim-öğretim faaliyetine başlayan Milas Akademi Eğitim Kurumu, 2016 yılında matematik, Türkçe, tarih, coğrafya vb. gibi diğer branş derslerinde program ilavesi alarak ruhsatını genişletti. İngilizce, Almanca, anadili Türkçe olmayanlar için Türkçe, matematik, Türkçe, tarih, coğrafya vb. gibi derslerle artık sadece bir yabancı dil kursu olmaktan ziyade tüm branşları kucaklayan bir eğitim kurumu haline geldi. Ve bu tarihten itibaren kurumda her geçen yıl alanında uzman kadrosuyla ve başarılı öğrencileriyle kendisini ispat etmeye başladı.  

Hiçbir başarının tesadüf olmadığının altını çizen bir yazılı açıklama yayınlayan Milas Akademi Eğitim Kurumu, elde edilen başarısının sırrını kaliteli, tecrübeli bir kadroya, daima gelişime ve değişime açık bir eğitim anlayışına ve tabi ki sınırsız sayıda kaynaklara bağladı.

Yap-bozun bu parçaları birleştiğinde ise başarının kaçınılmaz olduğunu belirten açıklamada ayrıca şu ifadelere yer verildi:

“Kurumumuzda sadece lise okuyan ve mezun gruplarına değil,  aynı zamanda ilkokul ve ortaokul öğrenci gruplarına da programlarımız var. Onlara hafta içi Afterschool (Okul Sonrası) veya hafta sonu da programları sunuyoruz.  Bu bağlamda kurumumuzda KPSS sınavlarına hazırlanan ve aynı zamanda YKS’ye giren gerek 12.sınıf gerekse mezun olan öğrencilerimiz YKS’de üstün başarı elde ederek ilçe sıralamasında ilk sıraya yerleşerek ilçemiz ve kurumumuz adına guru kaynağı olmuştur. Ve tüm öğretmen arkadaşlarımıza, öğrencilerimize, velilerimize, kurumumuz adına teşekkürü bir borç biliriz.

# Kurum internet sitesinden detaylı bilgi alınabilir. www.milasakademi.net

# Sınıflarımız Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı olarak, Covid-19 şartlarına uygun, oturma düzeni sosyal mesafe kuralına göre hazırlanmıştır.”

20200905_milas_akademi_1_620f8.jpg

20200905_milas_akademi_4_21d7f.jpg

20200905_milas_akademi_3_9196d.jpg

20200905_milas_akademi_2_42b76.jpg

Related Articles

d1391c5b14123.gif