Altyapıya içme suları Mustafa Sarban’dan

2019-2020 spor sezonunda Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde yer alan Milas Esnafspor (Beçin Gençlikspor) Kulübü’nde yöneticilik yapan Mustafa Sarban, yeni sezonda Yeni Milasspor alt yapı futbol takımlarının antrenman ve maçlarda kullanacakları içme suyunu karşılayacak.

20200909_yeni_milasspor_icme_suyuilk_50833.jpg

Geçtiğimiz ay içersinde Milas Esnafspor Kulübü yöneticiliğinden istifa eden Mustafa Sarban, 20202-2021 futbol sezonunda Yeni Milasspor’a dışarıdan destek vererek, kulübün ihtiyaçları kapsamında yardımcı olacak.

Milas Dörttepe Mahallesi’nde ikamet eden Mustafa Sarban sosyal medya yoluyla yaptığı açıklamada, Milas Esnafspor ile yöneticilik bazında yollarını ayırdığını belirterek, bu sezon içersinde desteklerini Yeni Milasspor’a vereceğini söyledi.

Dörttepe Mahallesi’nde futbola yetenekli gençlerin olduğunu da vurgulayan Mustafa Sarban, yeni sezonda bu futbol aşığı gençlerimizi de Yeni Milasspor Kulübü’nde değerlendirmek için Kulüp Başkanımız Öcal Yüksel ile anlaştık. Bu konuda Başkan Öcal Yüksel; “Milasspor’un kapıları sadece Dörttepe Mahallesi gençlerine değil tüm futbola yetenekli gençlerimize kapılarımız açıktır” diyerek, geleceğin Milasspor’u için ön adımları attı. Bu anlamda Başkan Öcal Yüksel’e teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.

20200909_yeni_milasspor_icme_suyu_2a0a4.jpg

Related Articles

d1391c5b14123.gif