Antrenmanlar sürüyor

Türkiye Birinci Voleybol Ligi’nde ilimizi ve ilçemizi 2020-2021 voleybol sezonunda temsil edecek olan Milas Belediyesi Büyük Erkekler Voleybol Takımı, 10-11 Ekim tarihlerinde başlayacak olan lig müsabakaları için antrenmanlarına Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde yaptıkları çalışmalarla devam ediyorlar.

20200905_belediyespor_aciklamailk_b69eb.jpg

Teknik Sorumlu Osman Çakıray ve Antrenör Sefa Koşar nezaretinde çalışmalarını sürdüren Milas Belediyespor Büyük Erkekler Voleybol Takımı, ligde ilk maçını deplasmanda 10 Ekim 2020 Cumartesi günü Halk Bankası takımı ile Ankara’da oynayacak.

Hazırlık turnuvası Bigadiç’te

Lig maçlarına hazırlıklarını sürdüren ilçemiz takımı Milas Belediyespor, Eylül ayının ikinci haftasında Balıkesir Bigadiç’te yapılacak özel bir voleybol turnuvasına da katılacak.

Lig maçları ve turnuvayla ilgili olarak açıklama yapan takımın teknik sorumlusu Osman Çakıray; “Artık geçen sezonu geride bıraktık yeni takımımızla birlikte yeni sezonda başarılı olmak için sürekli çalışıyoruz” dedi.

Çakıray; Bigadiç’te katılacağımız turnuva lig maçları öncesinde takımımızın gücünü ortaya çıkarması anlamında bizim için önemli bir turnuva olacaktır.

Ligde hedefimiz yine başarılı maçlar oynamak ve ilçemiz en iyi şekilde temsil etmektir. Ancak taraftarsız oynamak mutlak her takımı olduğu gibi bizi de etkileyecektir. Takımımızın gücünü taraftarlarımıza da göstermek isterdik ancak pandemi nedeniyle bu mümkün gözükmüyor.

Milas’ta oynayacağımız lig maçlarımızda tribünlerde taraftarlarımız varmışçasına maça çıkacağız ve en iyi sonucu almaya çalışacağız” dedi.

20200905_belediyespor_aciklama_40e5f.jpg

Related Articles

d1391c5b14123.gif