BİSİKLETLİ SÜVARİLERE YOL DAYANMIYOR…

eskiweb/bisikleti-suvarilere-bd41baadd11d1fac9677.jpg

Bisikletli Süvariler olarak adlandırılan Milas MİDOBİS üyeleri, 4 Mart Cumartesi günü 43 km’lik Selimiye Mahallesi parkurunu güzel bir havada gerçekleştirildi.

Milas Türkan Saylan Parkı’nda 4 Mart Cumartesi günü buluşan 7 sporcu, havanında güzel olmasını fırsat bilerek, 43 km pedal çevirerek, Selimiye Mahallesi’ne bisiklet gezisi gerçekleştirdiler.

Selimiye Mahallesinde bir süre dinlenen 7 Bisikletli Süvari dönüş yolunda Dibekdere, Küçük Dibekdere, Kafaça, Epçe, Çınarlı, Bahçeburun, Kızılcayıkık ve Kırcağız Mahallelerini de gezerek mahalle sakinleri ile tanıştılar.

Selimiye’ye düzenledikleri bisiklet gezisi ile ilgili bir açıklama yapan MİDOBİS üyesi Serdar Murat Sarı gezilerinin amacını açıklayarak; “mahallelerimizdeki yaşayan insanlarımızı ve mahallelerimizin doğal güzelliklerini görmek tanımak ve bizleri yakından takip eden doğa ve bisiklet tutkunlarına da bu güzellikleri aktarmaktır” dedi.

Havaların ısınması ve güzelleşmesiyle birlikte, hafta içi de bisiklet gezileri düzenleyeceklerini söyleyen Serdar Murat Sarı, yaptıkları basit doğa gezilerine bisikletseverleri de davet etti.

Related Articles

d1391c5b14123.gif